Bulunduğunuz konumu: Ana Sayfa > kalite Sistemi

kalite Sistemi

Mıknatıslar yapımında mıknatıslar deneyimleri, beceri ve teknolojiyi üretim fazla 20 yıldır dünyada profesyonel, ileri düzey, kalite standartları ve otomasyon, havacılık ve askeri savunma gibi sanayi için gereksinimlerini karşılar.

Çin Mıknatıslar Kaynak Malzeme Ltd kaliteli ve çevre koşulları nadir toprak mıknatıs vermeyi taahhüt, yüksek uç ürün endüstrisi için en iyi-in-class teknoloji, hizmet ve destek yatırım. Bizim sıkı kalite kontrol süreçleri ve üstün bileşen seviyesi izlenebilirlik ile ISO9001 yüksek sertifika verildi: 2009 ve TS16949: 2009.

ISO / TS belgesi:

Kalite Yönetim Sistemi iyi bir kalite sisteminin temeli içerir:

tam anlayış müşteri ihtiyaçları
• Müşteri ihtiyaçlarını karşılamak için yeteneği var.
• Biz kalitesini etkiler işi yapabilen insanlar var.
• Biz binalar, ekipman ve ürün gereksinimlerini karşılamak için gerekli destek hizmetleri var.
• Biz düzeltmek veya önlemek için sorunları ve çalışmaları tespit.

Kimlik doğrulaması veya patent hakkında daha fazla bilgi için, sales@china-magnets-source-material.com doğrudan ulaşabilirsiniz.

çevre Sistemi

Fabrikamız temiz oda montaj işlemleri için en yüksek kalite standartlarını korur; hem de dünya çevre standartları sayesinde onaylanmıştır. Bizim süreçleri size optimum çözümler sağlar. Kirlilik kontrolü, kirlilik içermeyen ambalaj ve yüksek verimlilik temizlik Yatırım müşterilerine tam hizmet sağlayıcı olarak Çin mıknatıslar Kaynak Malzeme Ltd garanti var.

Her ürün süreç belgelerine ve gerekirse ürün ve bileşen hata analizleri ile odak oncontinuous iyileştirme, proses kontrol ve verim yönetimi ile bir kalite yönetim planı vardır. Biz ürünleri beklentilerini karşılamak sağlamak için tam veri toplama analizi ve verim yönetimi sağlar.

Bizim yetenekleri daha da uygulamasını destekleyebilir öğrenmek için bize ulaşın.

Contact information
China Magnets Source Material Limited
Tower B, Qiongzhu Building,
Huawang Rd,Longhua District,
Shenzhen,China
Tel:+86 755 28174720
Fax:+86 755 28174720