Bulunduğunuz konumu: Ana Sayfa > başarılı Kılıflar

başarılı Kılıfları

M şirket web sitemiz aracılığıyla bize bulundu, bir Amerika Birleşik Devletleri elektrikli motor üreticisidir. Bize olan ilk e-posta, Onlar yeni bir proje için bize mıknatıs prototip tasarım incelenmiş ve Üretim Olanaklılık teklif için bize sordu. Motor mıknatıs bir high-end bir uygulama olduğundan, M şirket, yüksek uyum ve mıknatıs için aşırı sıkı tolerans istedi. Bizim mühendis tarafından dikkatle kontrol mıknatıs tasarımı sonrası bakım, bizim tolerans gereksinimi biraz daha büyüktür yaptım doğruladı. M şirket bizim fiyat kabul etmesine rağmen, Onlar değiştirilen hoşgörüyü kabul edemez ve Açıklaması: theywere bir özel yeni yüksek verimli motoru tasarımı. Bu motorda EnÖnemli şey stator ve rotor mıknatıslar arasındaki küçük hava boşluğu tutmaktır. Bu gereklilik değiştirilemez, ancak tam bu karşılayabilecek bir mıknatıs üretici bulmak için.


Müşterinin amaç ve ihtiyacını bilerek ve anlayarak, biz tüm boyutları tolerans karşılamak vermedi sağlamak için, normal üretim tekniği değişmeye başladı. Her mıknatısın için maliyeti daha yüksek olmasına rağmen, M şirketin bütçesi içinde tutulur.


İki kez numune ve iç deney testinden sonra, bizim mıknatıs sıkı gereksinimi karşılayabilir. Nihayet bu yeni ürün listesinde yer almaktadır. Biz de daha sonra toplu manyetik sipariş var.

Contact information
China Magnets Source Material Limited
Tower B, Qiongzhu Building,
Huawang Rd,Longhua District,
Shenzhen,China
Tel:+86 755 28174720
Fax:+86 755 28174720