Bulunduğunuz konumu : Ana Sayfa > Haberler > Blog
3D sanal gerçeklik Kit Neodimyum Mıknatıs kullanarak

Çin Mıknatıslar Kaynak Malzeme Limited VR endüstrisi için neodimyum mıknatıslar özelleştirir.

Neodimyum mıknatıs dünyada ticari olarak temin edilebilen güçlü kalıcı bir mıknatıstır. Bu küçük hacimli, büyük kullanımı anlamına gelir.

3D sanal gerçeklik yeni bir şey değildir. Ama daha önce yüksek teknoloji ürünü ve pahalıdır.

2014 yılında, en popüler VR Google Karton çıktı. Bu karton, iki filtre ve Neodimyum mıknatıs halkası katlama basit bir yapıdır. halka ndfeb mıknatıs manyetik şalter olarak kullanılır.

O zamandan bu yana, daha fazla insan, Google karton uygulaması oynamaya başladı. Ve 3 boyutlu sanal gerçeklik kitleri çok da ortaya çıkabilirler.

Tık-in-app tetiklemek için bir mıknatıs gerekiyorsa Örneğin, Google Karton Inspired Sanal Gerçeklik Kit ebay online mağaza (amazingvr) üzerine mıknatıs anahtarı vardır.

Bütün montaj gayet iyi Google Karton uygulamasıyla çalışabilir ABS parçası ve neodimyum mıknatıslar ile tasarlanmıştır.

Burada kullanılan daimi mıknatıslar disk şeklinde kaplanmış nikel-bakır-nikel üçlü tabaka ve kaplanmamış koyu renk ferrit ile havşa ya da halka neodimyum mıknatıs içerir.

Açıkçası, bu ferrit mıknatıs diski Neodimyum mıknatıs ile değiştirilebilir; ferrit kullanmak için bir neden düşük maliyetli olduğunu.

Sen kullanabilirsiniz K & J. Onlar listelenen ortak mıknatıslar blogdan okuyabilirsiniz. Ve perakende için birçok online mağazalardan bu mıknatıslar alabilirsiniz.

Biz kalıcı bir mıknatıs üreticisi: ÖZEL & TOPTAN

Eğer düzensiz şekli ile 3D sanal gerçeklik veya büyük hacimlerde özel neodimyum mıknatıs gerekiyorsa, Çin'de en iyi sabit mıknatıslı tedarikçisi vardır. Sadece "E-POSTA GÖNDER" vurmak ve bize sipariş etmek istediğini mıknatıs bildirin.

Contact information
China Magnets Source Material Limited
Tower B, Qiongzhu Building,
Huawang Rd,Longhua District,
Shenzhen,China
Tel: +86 755 28174720
Fax: +86 755 28174720