Bulunduğunuz konumu : Ana Sayfa > Ürünler > MAGNET SHAPE

Mıknatıs Şekiller - Kalıcı mıknatıslar Custom Farklı Şekiller

Kalıcı mıknatıslar standart ürünler değildir ve müşterilerden uygulamalar çok çeşitli göre tüm şekil ve boyutlarda gelir.

Bazı blok veya silindir malzeme içine sinterlenmiştir ve ardından (aşağıda) farklı işleme yöntemleri ile, doğru şekli ve boyutu yapılabilir.

1. Dilim - küçük içine büyük hammadde kesmek için, bu uçağın yönünde olduğu
2. Tel-elektrot kesme - küçük içine büyük hammadde kesmek için, bu kavisli yüz işleme ve büyük boy düzlemi için
3. Yüzey taşlama - yüksek boyutsal hassasiyet için uçağı eziyet
hassasiyet için yüksek gereksinimi vardır kavisli yüz işlemek için - 4. taşlama Şekillendirme
5. Ultrasonik delme - küçük bir delik işlemek için
6. Trepan sıkıcı - büyük bir delik işleme
7. Pah - yuvarlak veya konik açı içine ürünün keskin köşe işlemek için.
8. CNC - çok karmaşık mıknatıs şekli işlemek için.

Bazı özel mıknatıs şekli elde etmek için bir kalıp içine dökme, ama sonuçta, nihai boyutları elde etmek için öğütme gerekmez.

Onlar bar, dikdörtgen blok, Nallar, yuvarlak, yüzük, börekler, disk, segmentinde, ekmek, çok parmaklı halkalar veya diğer özel basit ya da karmaşık şekiller halinde yapılabilir.

mıknatıslar şekiller manyetik alan çizgileri mıknatıs kullanılabilir nerede ayrıca etkileyen mıknatıs, dışında nasıl düzenlendiği belirler.

mıknatıs gelince, biz hemen at nalı mıknatıs (aynı zamanda U şekilli mıknatıs) düşünürler. pratik uygulama olsa da, biz pek görüyoruz. Hala bir mıknatıs simgesi olarak kabul edilir ve günümüzde eğitim aracı olarak kullanılır.

Onlar yuvarlak rotora veya statora sabit olabilir, çünkü Segment, yay veya ekmek şekli mıknatıslar genellikle farklı motorlarda kullanılır.

mıknatıslar Her şekli onların uygulamaya dayalı özelleştirilmiştir. koşulları elverdiği takdirde, kullanım mıknatıs maliyetinin çok artacak karmaşık bir şekil mıknatıs kullanarak, mümkün olduğunca basit. Orada mıknatıs için çok alan olduğunu ve daha yüksek manyetik kuvvet gerektiğinde Ama, bizden yardım isteyin. Bizim mühendis size en iyi çözümü verecektir. Burada başarılı davayı kontrol edin: manyetik kuvvet D20 ile yapma D16 fincan mıknatıs.

Halka Magnet mıknatıslanma Yön...
Halka mıknatıs kutupları ve mıknatıs özelliği sayısının bir halka mıknatıs imalatı oryantasyon yönünü yapar mı ve nasıl yakından ilişkilidir. Manyetik oryantasyon tekniği çok kutuplu mıknatıslar halka üretmek için anahtardır ve bu çok kutuplu halka mıknatıs oryantasyon teknolojisinin geliştirilmesi ...
Mıknatıs Boyut Listesi
Çin Mıknatıslar Kaynak Malzeme Ltd aşağıdaki daimi mıknatıslar tedarik etmektedir. Biz de müşterilerimizin tam özelliklerini karşılamak için mıknatıslar, manyetik meclisleri ve CNC ürünlerini özelleştirebilirsiniz. Daha kolay güçlü mıknatıslar sipariş yapmak için, sadece aşağıdaki grafikte Doğru bed...
Mirco Hassas Mıknatıs
Profesyonel Mıknatıs Çözüm Sağlayıcı: china-magnets-source-material.com Farklı boyut ve manyetik özelliği ile çeşitli mıknatıslar vb sinterlenmiş ve gümrük gibi müşterilerin ihtiyaç göredir fabrikamızda, tarafından üretilmektedir Ürün malzemeleri NdFeB, SmCo, Ferit dahil ...
Disk Mıknatıs
Çin Mıknatıs Kaynak Malzeme Limited diametric disk mıknatıslar (şartname aşağıya bakın), standart ürünler olarak mevcuttur. Diğer malzemeler (örneğin seramik) veya alternatif şekiller arıyorsanız, size uygulama gerektirir mıknatıs sağlayın için sizinle birlikte çalışmak için mutlu fabrika.
Küresel Mıknatıs
Oyuncak olarak, manyetik top da buckyballs denir. Buckyballs kümesi çap 5 mm (elbette bu tür D8mm vb D3mm, D4mm, D4.7mm, D5mm, D7mm gibi diğer boyutlar vardır) ile 216 adet NdFeB manyetik bilyalar oluşmaktadır. NdFeB mıknatıs kolaylıkla okside olduğundan, tüm manyetik topları yüzey işleme devam oyla...
at nalı mıknatıs
Disk, yüzük, silindir, oval, kare, üçgen, bölüm, at nalı ve diğer düzensiz şekiller: Mıknatıs farklı şekillerde yapılabilir. Ancak, pek çok şekillerde, sadece at nalı dünyada tanınan bir mıknatıs sembolü olarak kabul edilir
havşa Mıknatıs
Nedeniyle süper güçlü manyetik kuvvet bazı özel amaçlar, olarak, sadece tutkal yardımıyla diğer nesne üzerinde mıknatıs düzeltmek zor. Biz de vida ihtiyacımız var. Mıknatıs dişli delik alınamıyor rağmen, kontra ideal bir alternatif çözümdür. Takviye etkisi dışında, cıvata kafası mıknatıs görünüm ve ...
küp Mıknatıslar
Küp mıknatıs genellikle sadece manyetik topu gibi manyetik oyuncak olarak kullanılan blok mıknatıs bir türüdür. Bazıları DIY öğeleri kendi sanat eserleri inşa etmek veya yapmak için küp mıknatıs kullanmak olacaktır. Ayrıca sanayi uygulaması için harika.
Segment Mıknatıslar
Kademeli bir mıknatıs motor rotor ve stator için kullanılan normal bir mıknatıs şekildir. Çin Mıknatıslar Kaynak Malzeme Ltd ark mıknatıslar üretiminde ekipmanları, olgun teknoloji ve mükemmel kalite güvence sistemi ilerlemiştir. Firmamız kaynağı Neodimyum Demir Bor, Ferit, Samarium Kobalt ve alniko...
halka Mıknatıslar
Halka mıknatıs temel biçimlerinden bir tanesi budur. Ve seçtiğiniz için birçok boyutları vardır. Eğer, sinterlenmiş NdFeB, gümrüklü NdFeB, SmCo, AlNiCo veya ferit ihtiyaç olursa olsun Çin mıknatıslar Kaynak Malzeme Limited temasa geçebilirsiniz. Biz yüksek kalite ve ucuz fiyat ile tedarik edecek.
blok Mıknatıslar
Blok mıknatıs temel biçimlerinden bir tanesi budur. Ve seçtiğiniz için birçok boyutları vardır. Eğer, sinterlenmiş NdFeB, gümrüklü NdFeB, SmCo, AlNiCo veya ferit ihtiyaç olursa olsun Çin mıknatıslar Kaynak Malzeme Limited temasa geçebilirsiniz. Biz yüksek kalite ve ucuz fiyat ile tedarik edecek.
Düzensiz Şekil Mıknatıslar
Farklı tasarımlar göre, düzensiz şekil mıknatıs da özellikle yüksek-uç ürünler için sanayi büyük bir talep vardır. Zorluk işleme nedeniyle, normal bir şekle maliyet daha yüksektir. Bazen, bu Kalıbın ve jig yardımına ihtiyaç duyuyor.Gümrüklü NdFeB mıknatıs sinterlenmiş NdFeB, SmCo, Alnico ve ferritin...
Contact information
China Magnets Source Material Limited
Tower B, Qiongzhu Building,
Huawang Rd,Longhua District,
Shenzhen,China
Tel: +86 755 28174720
Fax: +86 755 28174720