Bulunduğunuz konumu : Ana Sayfa > Ürünler > MANYETİK MALZEMELER > samaryum kobalt mıknatıslar

Samarium Kobalt (SmCo) Rare Earth Magnet - 32MGOe BH (maks.) 350 ℃ Yüksek Sıcaklık. Mıknatıs

Samaryum kobalt mıknatıs nadir toprak sürekli mıknatıslar biridir. (1: 5) ve Sm2Co17 (2:17) Bu SmCo5 içerir.

BH (maks.) 16 MGOe 32 MGOe arasında değişir. Bu yüzden düşük dereceli sinterlenmiş Neodimyum mıknatıs yakın olabilir nadir toprak mıknatıs tek türüdür.

Bu arada, SmCo mıknatıs yüksek sıcaklık dayanımı 250 ℃ ℃ 350 kadardır, Curie sıcaklığı 840 ℃ 700 ℃ arasındadır. yüksek manyetik özellik, yüksek çalışma sıcaklığı - Bu farklı SmCo mıknatıs kılan.

Neodimyum mıknatıs ile karşılaştırıldığında, samaryum kobalt mıknatıslar da üstün anti-var - korozif ve oksidasyon direnci. Bu yüzden herhangi bir kaplama gerekmez.

Eğer güzel bir görünüm için kaplama ihtiyaç ya da anti-korozif performansı artırmak Fakat eğer nikel, çinko, altın, veya epoksi veya diğer kaplama ile kaplı olabilir.

SmCo mıknatıs uygulaması ile ilgili olarak, onlar çünkü iyi manyetik istikrar çok karmaşık çalışma ortamında esas kullanılmaktadır. Bu yüzden çeşitli yüksek performanslı sabit mıknatıslı motor üretimi için çok uygundur.

Nedeniyle mükemmel özellikleri, biz pek günlük arzında herhangi SmCo mıknatıs görebilirsiniz. Onlar havacılık, ulusal savunma, mikrodalga cihazlar, haberleşme, tıbbi malzeme, alet ve metre kullanılmak üzere ağırlıklı olarak, manyetik iletim cihaz sensörü, manyetik işlemci ve motor, manyetik vinç her türlü.

Açıkçası, bu sanayi için gerçek bir mıknatıs var.

Çin Mıknatıslar Kaynak Malzeme Limited, olgun üretim teknolojisi ve gelişmiş donanımları sayesinde, şekil, samaryum kobalt ürünlerinin yüksek ve istikrarlı performans çeşitli üretebilir. Biz de gerekirse mıknatıs tasarım sürecinde teknik yardım sağlamak. Eğer herhangi bir SmCo mıknatıs veya montaj gereksinimi varsa bizimle irtibata geçmekten çekinmeyin.

Samarium Kobalt Mıknatıs Produ...
Çin Mıknatıslar Kaynak Malzeme Ltd burada gelişmiş ekipmanları ve en büyük çıkışı profesyonel SmCo mıknatıs üreticisidir. #ChinaMagnetsSML (Instagram) stabil manyetik performans ve yüksek dereceli YXG-32 (BH≥29MGOe) ile yüksek çalışma sıcaklığı samaryum kobalt mıknatıs sağlayabilmektedir. 120x120x10...
Ses bobini Mıknatıslar
Bobini (ya da ses bobini) Hareketli bir ses hoparlör olarak aynı prensip üzerinde çalışmaya aktüatörler. Onlar güçlü kalıcı mıknatıs çevreleyen bağlı bir bobin ile hareketli bir taşıyıcıyı oluşur.Bobin geçen akım uyaran bir elektro-manyetik akım bize hareketini kontrol etmeye izin veren, uyarılan ku...
Contact information
China Magnets Source Material Limited
Tower B, Qiongzhu Building,
Huawang Rd,Longhua District,
Shenzhen,China
Tel: +86 755 28174720
Fax: +86 755 28174720