Bulunduğunuz konumu : Ana Sayfa > Ürünler > MANYETİK MALZEMELER > Alnico mıknatıslar

Alüminyum Nikel Kobalt (Alnico) Mıknatıs -% 0.02 / ℃ düşük Tersinir Sıcaklık. Katsayısı ve 550 ℃ Yüksek Çalışma Sıcaklığı.

Alüminyum Nikel Kobalt (Alnico), adından da anlaşılacağı gibi, bir demir alaşımı alüminyum (Al% 8-12), nikel (Ni 15-26%), kobalt (Co% 5-24) ve diğer metallerin elementlerin az miktarda dahildir bu manyetik kuvvet (Ti% 1; gerisi Fe Cu% 6) artırabilirsiniz.

Alnico alaşım malzemesi, soğuk çalışma yapılan edilemeyen çok sert ve kırılgandır. Merak etmeyin; döküm veya sinterlenmiş teknoloji mükemmel bu sorunu çözebilir.

Kalıcı alnico mıknatıslar yüksek Curie sıcaklığı ve son derece düşük geri dönüşümlü sıcaklık katsayısı -0.02% / ℃ geniş bir sıcaklık aralığında mükemmel denge için izin var.

Alnico aynı zamanda yüksek korozyona dayanıklı olduğunu. Hiçbir kaplama müşteri ile tüm son siparişler gerekli. eğitim aracı olarak sadece bazı alnico mıknatıslar kimliğine kırmızı veya mavi renk güney veya kuzey kutbu boya gerekir.

SmCo mıknatıs ile karşılaştırıldığında, Alnico yüksek çalışma sıcaklığını düşük coercivity, alt BH (max) ve ucuz maliyeti vardır.

Alnico mıknatıs ilk kalıcı mıknatıs ve başarılı gelişim mıknatısın geniş uygulama teşvik etmektedir. yavaş yavaş nadir toprak sürekli mıknatıslar görünüşü ile değiştirilir, ancak: eşsiz özelliklere sahip SmCo mıknatıs ve neodimyum mıknatıs, Alnico mıknatıs birçok alanda önemli bir rol oynar.

Bu alanlar böylece elektrik motorları, gitar manyetikler, mikrofonlar, sensörler ve mühendislik uygulamaları, gezici dalga tüpleri, inek mıknatıs, metre, yataklar, havacılık uygulamaları, eğitim, tutma, ısıl işlem jig ve kurtarma ve sayılabilir.

Çin Mıknatıslar Kaynak Malzeme Limited özel Alnico mıknatıslar kendi ihtiyacınıza göre ve biz temas kurmaktan çekinmeyin Alnico 2, Alnico 5, Alnico 5-7 veya Alnico 8. sinterlenmiş çeşitli ve döküm malzeme ile performans ve maliyet optimize etmenize yardımcı olabilir bize.

Alnico5 Magnet
Dear China Magnets Source Material Ltd, We are pleased to place an order by PO-2016-031 as attached. Please advance this order and let us have your order acknowledgement by return. And let us know estimated shipping schedule.
Contact information
China Magnets Source Material Limited
Tower B, Qiongzhu Building,
Huawang Rd,Longhua District,
Shenzhen,China
Tel: +86 755 28174720
Fax: +86 755 28174720