BİZ KİMİZAyrıntılara bakın
Verimli kaliteli OEM teknolojisi - Mıknatıs üreticisi
Kalıcı bir mıknatıs gelişmesi sanayi, askeri, yeni enerji günlük hayata dünyayı değiştirdi. 20 yıl mıknatıs üretim tecrübesi ile, Çin mıknatıslar Sınırlı Kaynak Malzeme kalıcı mıknatıs sektöründe lider ol. Ürünlerimiz mıknatıs Sinterlenmiş NdFeB Mıknatıs, NdFeB Gümrük Magnet, Samarium Kobalt Mıknatıs, Alnico Magnet, Ferit Mıknatıs, manyetik montaj dahil.
2008 ve ISO / TS 16949: Tesisimiz-olmuştur ISO 9001 sertifikalı. Sinterlenmiş NdFeB mıknatıs Acerca yıllık üretimi 2000 ton; gümrüklü NdFeB mıknatıs Acerca 200 tondur. Biz yüksek çalışma sıcaklığı mıknatıs, sınıf odaklanmak: Bu M, H, SH, UH, -EH serisi gibi.
Çin Kaynak Malzeme Limited miknatisler dünya çapında motorlu sensörü, bağlantı, hoparlör, nükleer manyetik rezonans, ayırıcı, ambalaj ve diğer high-end ürünleri dahil çeşitli uygulamalar bulunmaktadır.
NEDEN BİZİ TERCİHAyrıntılara bakın
UZUN TARİHİ yüksek kalite
Mıknatıs sektöründe 20 yıllık deneyim Mühendisleri ile tasarım ve üreticisi yüksek kaliteli ürünler
KÜÇÜK SİPARİŞ KABUL EDİLEBİLİR Küçük sipariş biz de her sipariş tedavi, kabul edilir
KABUL EDİLEBİLİR OEM ABD ve Avrupa'dan 300 müşterileri için 15 yıl OEM deneyimi
Teknik Bilgiler hızlı ve doğru Edinme
Eğer zaman kalıcı mıknatıs aşina değilseniz bir mıknatıs seçin ve Sen ol yardımcı olur Mayıs 'bir mıknatıs projede, bizim teknik veriler size zaman gerek' daha productive.You Ayrıca daha özelleştirilmiş destek için e-posta bize gönderebilirsiniz
KALICI MAGNETAyrıntılara bakın
Google+