Bulunduğunuz konumu : Ana Sayfa > Haberler > Blog
Perment Magnet Uygun Yüzey İşlem

Pasifleme
Pasivasyon yöntemleri biz fabrika (Çin mıknatıslar Kaynak Malzeme Ltd) kendi başkanlığında geliştirilen ve açıkça genel fosfatlama yöntemi ayırt edilebilir edildi uygular.Teknoloji mıknatıslar işlendikten sonra korozyon biriken ve daha fazla dış korozif etkilere karşı korumak için yüzeyi stabilize etmek için geliştirilmiştir.Pasivasyon klasik anlamda bir kaplama olarak adlandırılan, ancak bir daldırma banyosu yöntemi olarak edilemez. Bundan başka, kaplamalar için bir temel olarak ve mıknatıs sargılı veya kapsüllenmiş ya da kendisi için de kritik olmayan bir yerle işlenecek olacak kullanılacak olan belirli uygulamalar için, taşıma ve depolama için geçerlidir.

Passal
Bizim passivasyon (PASS) ile birlikte alüminyum pigmentli (AL) vernikleme tekniği korozyona üstün aşınma direnci ulaşır.Parça, geometri ve iş parçasının korozyon gereksinimlerine bağlı olarak, bir veya birkaç kez, bir tambur, asılı bir konumda veya vernikli ya da bulunmaktadır. Daha sonra özel bir işlem olup, yüzeyi yoğunlaşır. Bu tip kaplamalar havacılık sektöründe kaynaklanır. Bu teknik, sterilize edilmiş motorlar için uygulanabilir.Sofistike yöntem ve yumuşak kaplama yüzeyi Passal kaplama özellikleri üzerinde olumsuz bir etkiye sahip.

Galvanik Nikel kaplama (NiCuNi)
Galvanik nikel kaplama ceket sinterlendi NdFeB mıknatıs yaygın bir yöntemdir. Temel bir Ni-tabakası, orta Cu ve son bir kaplama katmanında Ni: Kaplama üç kat halinde mıknatıs uygulanır.Galvanik nikel kaplama yüzeyin sertliğini, uygun maliyetli üretim ve nemli ortamlarda ve yüksek sıcaklık altında yüksek kararlılığa dikkate avantajları vardır.Öte yandan metre tabakaların kalınlığı zordur. Sorunlu bir yapışma ve kısa devreye neden olduğu manyetik akış kaybına ek olarak, yöntem ile sonuçlanır.

Kimyasal Nikel galvanik (NiCuNi)
Bu işlem, galvanik nikel elektrokaplama benzer.Galvanik nikel tabaka, kaplama farklı olarak, son Nikel tabakanın kimyasal olarak çizilmiştir. Sterilizasyon, bir manyetik akı kaybının azaltılması ve gelişmiş yapışma özellikleri şartları altında bir paslanmaya karşı iyileştirilmiş koruma Bu yöntem sayesinde,.

Galvanizli Nikel-Kalay (NiCuSn)
Maliyet-etkin galvanizli Nikel-Kalay süreç artan bir yapıştırıcı özelliğini gerektiren ıslak bir ortamda uygulamaları için uygundur. Nihai Kalay tabakasının düşük sertliği olumsuz bir etkiye sahiptir. Özellikle mıknatıslanan öğelerin kullanımını artırmaktadır.

Galvaniz Çinko (Zn) (opsiyonel: mavi ve sarı kromat kaplama)
NdFeB mıknatısları-çinko kaplama, yaygın bir tekniktir. Bir kromat kaplama özel banyosu içinde galvanize parçalar üzerine uygulanmasıdır bir gelenektir.Müşteri mavi ve sarı kromat kaplama arasında karar verebilirsiniz.Cr + 6 zengini, "sarı" kaplama automotive- uygulanmamıştır nedeniyle sağlığa zararlı üretim süreçlerine, artık üretim RoHS-uyumlu. Geri "mavi" üzerinde düşebilir müşteri, bazen kromat kaplama, "beyaz" denir. Bu kaplama "sarı", kaplamanın özelliklerine kıyasla daha düşük bir korozyon koruması sağlar.Öte yandan çevre, insan sağlığı bozuklukları ve zararları hariç.Çinko kaplama nedeniyle sadece mekanik stabilitesi, 80 ° C'ye kadar sıcaklıklar için tavsiye edilebilir. Kaplama kalınlığı ve iyi taşıma basit kimlik bu tekniği çok cazip kılmaktadır. Proses çinko kaplı taşıyıcı malzeme durumlarında en uygundur.

Epoksi (KTL)
Bizim Epoksi kaplama katodik daldırma boya kat (KTL) 'dir. Bizim Epoksi cilalanması tekniğine ve NiCuEpoxy kaplama farklı olarak, epoksi KTL kaplama nemli ortamlarda, zayıf asitler ve bazlar ve tuzlu çözeltiler ile temas içinde özel bir stabilite sağlar. Bu özelliklerinden dolayı Epoksi KTL kaplama yüksek gelgit enerjisi santralleri ve Offshore rüzgar türbinleri uygulamalar için tavsiye edilir. Ayrıca, KTL kaplama tutkal-sırf kapalı testler için önemli ölçüde daha iyi şerit kapalı performansı sunuyor.

Contact information
China Magnets Source Material Limited
Tower B, Qiongzhu Building,
Huawang Rd,Longhua District,
Shenzhen,China
Tel: +86 755 28174720
Fax: +86 755 28174720