Bulunduğunuz konumu : Ana Sayfa > Haberler > Blog
Özel Daimi Mankenler Joint Mıknatıs ve Made in China

Çin Mıknatıslar Kaynak Malzeme Limited tüm dünyada mankenler eklem için özelleştirilmiş güçlü bir mıknatıs ve manyetik montajını sağlayan profesyonel bir kalıcı mıknatıslar 20 yıldır üretici ve uzmanlaşmıştır.

Neodimyum kalıcı mıknatıslar güçlü manyetik kuvvet var ve bu yüzden birçok silah gibi ürünlerin montaj, mobilya, akvaryum, akrilik çerçeve, araba ışık tabanı, paketleme, toka, cep telefonu, manyetik tutucu ve ideal bir bağlantı veya manyetik eklem vardır.

Ev Mıknatıslar Kullanım Alanları: Günlük hayat 55 İnanılmaz Neodimyum mıknatıslar Uygulamaları

manken nedir?

Vikipedi Açıklama: manken (aynı zamanda manken denilen, kukla, şekil ya da elbise formu yattı) sanatçı, terziler, dressmakers, windowdressers ve diğerleri, özellikle göstermek veya uygun giysiler için kullanılan bir çoğu belden bebek olduğunu.

Çok iyi, bu demir dışı kesimler arasındaki eklemlerde mıknatıs veya non-mıknatıs parçaları kullanılarak bağlı olmasına gerek çeşitli bir bebek, mankenin segmentleri veya form olduğu bilinmektedir.

manken eklem gibi güçlü neodimyum mıknatıslar kullanılarak sayesinde, mankenler güçlü manyetik kol parçaları özelliği ve bu da onları giydirmek için kolay mankenler birini yapabilirsiniz.

Biz geniş şekiller aralıkları ile müşterilerin özel tasarıma dayanan manken üretiminde eklemler için özel neodimyum kalıcı mıknatıslar: gömme, silindir, disk, blok ve diğer düzensiz şekiller.

Ayrıca, biz tasarım ve çeşitli boyutlarda süper güçlü manyetik kuvvet ile manyetik montaj fincan mıknatıslar ve pot mıknatıslar yapmak.

Korku veren! Bu Pot Mıknatıs Meclisi% 100 daha fazla Holding Gücü =

Kullanmak ne mıknatıs bilmiyorsanız, size doğru mıknatıs seçmenize yardımcı ve profesyonel tavsiyelerde sağlayabilir.

Toplu satın almadan önce bazı mıknatıs örnekleri ile denemek isterseniz, biz örnek üretim düzenlemek ve tasarım kısa sürede gerçeğe yardımcı olmak üzere gönderebileceğiniz.

Eğer, manken eklem için neodimyum kalıcı mıknatısların quoation gerekiyorsa sadece hit "e-posta göndermek" ve bize sizin mıknatıs satın alma maliyetini azaltmak için hazır olduğunuzu bildirin.

Contact information
China Magnets Source Material Limited
Tower B, Qiongzhu Building,
Huawang Rd,Longhua District,
Shenzhen,China
Tel: +86 755 28174720
Fax: +86 755 28174720