Bulunduğunuz konumu : Ana Sayfa > Haberler > Blog
Ev veya Endüstriyel Uygulamalar için Özel ve Toptan Güçlü Montaj Mıknatısları

Montaj mıknatısı nedir?

Montaj mıknatısı, ofis çatılarında, atölyelerde, mağazalarda ve ticaret fuarlarında kullanılan her türlü kalıcı mıknatıs ve montajın, araba çatısında farklı lambalardan müzelerde sanat eserlerine asılı / sabitleme / montaj olarak genel adıdır.

Sondajın yüzeylerde uygun olmadığı, çok çeşitli renk, şekil, malzeme ve montajlarda mevcut olan en pratik sabitleme çözümlerinden biridir.

Montaj mıknatısının DOĞRU SEÇİMİ, uygulamalarınız için güvenli, rahat ve uygun fiyatlı kurulum çözümleri sağlayacaktır.

Bugün sizin için yapabileceğimiz her türlü montaj mıknatısını ve nasıl seçeceğimizi paylaşacağım.

Daimi mıknatıs montajı

Özel Güçlü Pot / Bardak Mıknatısı

Pot / fincan mıknatısı, evde veya işte olduğu kadar endüstride veya zanaat, hobi ve eğlence için özel olarak tutma / montaj / sabitleme için tasarlanmış süper güçlü yapışma gücüne sahip basit bir mıknatıs sistemidir.

Kalıcı mıknatıslar, manyetik bir koruma alanı oluşturan ve mıknatısın bir tarafındaki tüm manyetik kuvveti bir araya getiren dayanıklı bir çelik kap veya kanala sabitlenir. Böylece pot mıknatısın çekme kuvveti düz kalıcı mıknatıstan daha büyüktür ve daha fazla ağırlık tutabilir.

Pot mıknatısların çoğu yuvarlak şekillerdir ve esas olarak yuvarlak tabela mıknatısları olarak da bilinen araç işaretleri veya lightbar için hafif taban olarak kullanılır.

Standart donanım (somunlar ve cıvatalar) veya çeşitli kancalar ne olursa olsun, farklı montaj yöntemlerine izin veren gömme delikler veya dişli özellikler içerir.

Olası uygulamalar:

kontrol ekipmanı, gösterge göstergeleri, araba lambaları, çalışma LED'i, tabelalar, sergi armatürleri, aletler, antenler ve daha fazlasını konumlandırın veya tutun veya monte edin.
Bitki yapımı
Metal konstrüksiyon
Stand ve mağaza inşaatı
Okul, eğitim ve çalışmalar
Hobi ve eğlence

     

     

Özel Güçlü Renkli Açık Havada Plastik Kaplı Su Geçirmez Neodimyum Mıknatıslar

Kaplanmamış neodim mıknatıslar kolayca oksitlenir. NdFeB mıknatıslarımızı korozyondan korumak için farklı kaplama kullanacağız.

Nikel bakır nikel kaplama en yaygın olanıdır. Ancak elektroliz kaplamalarda bile; neodymium mıknatısları yalnızca kuru iç mekanlarda kullanmanız daha iyi olur.

Suda veya dışarıda mıknatıs kullanmak istiyorsanız, NiCuNi + plastik kaplamalı doğru seçimdir.

Plastik kaplı mıknatıslarımız, çevre dostu renkli plastikle sarılmış özel güçlü neodimyum mıknatıslardır. Su geçirmez ve çarpmaya dayanıklıdır.

Olası uygulamalar:

Ofiste (örn. Manyetik yazı tahtaları)
Açık havada uzun süreli kullanım
Islak ortamlarda (örn. Banyo)
Su altında (örn. Bayrak raflarını, güç kafalarını tutmak için akvaryumdaki neodimyum mıknatıslar kullanın)

Özel Kendinden yapışkanlı Destekli Neodimyum Mıknatıs

Yapışkan destekli mıknatıslarımız, yüksek kaliteli önceden uygulanmış yapışkan destekli süper güçlü nadir toprak neodim mıknatısı nedeniyle çok güçlüdür.

Çoğu küçük yuvarlak ve blok şekiller halinde gelir, ancak özel şekilli yapışkan destekli montaj mıknatısları da sunuyoruz.

3M 468 veya 3M 467MP veya 3M VHP veya 3M 4952 gibi farklı yapıştırıcılar kullanıldığından, mıknatısı çeşitli yüzeylere, özellikle karton ve kağıt üzerine yapıştırabiliriz.

Olası uygulamalar:

Kitaplar, kutular, klasörler, postalar, tebrik kartları, kitap kapakları, sunum malzemeleri ve diğer basılı ürünler için tokalar / kapaklar.
Deliksiz duvar resimleri asmak
Düğün ve ofis için manyetik isim etiketleri
Sanat ve el sanatları bir duvara montaj
Poster asmak

Özel Kauçuk Kaplı Neodim Mıknatıslar ve Montajı

Kauçuğun esnekliği, sertliği, sızdırmazlığı, yapışkanlığı ve elektriksel direnci, onu bir kaplama malzemesi olarak yararlı kılar. Koruyucu kaplama kauçuğa sarılı neodimyum mıknatıslar, su geçirmez ve ezilmeye karşı dayanıklıdır, ayrıca hassas metal yüzeylere de uygulanır, dış mekan kullanımı için iyi bir korozyon koruması sağlar ve çizilmez.

İçinde neodim mıknatıslar (NdFeB) bulunan kauçuk kaplı mıknatıslar aşırı güçlü tutma kuvvetlerine sahiptir.

Dış lastik kaplama ile neodimyum mıknatıslar, cam gibi çeşitli yüzeylerde sabit durabilen büyük dayanıklılığa ve yüksek sürtünmeye sahiptir.

Kauçuk kaplı mıknatıs montajı, çeşitli standart bağlantı elemanları ve ataşmanlarla kullanılabilen delikli, havşa başlı, delikli cıvata ve kancalı bir mıknatıs sistemidir.

Olası uygulamalar:

Bu yüksek mukavemetli, yumuşak dokunuşlu kauçuk kaplı mıknatıslar ve montajlar, mobilya sabitleme, perakende sabitleme, asma resmi, kapıları ve çekmeceleri kapalı tutma, ağır nesneleri tutma: ışıklar, ekipman, sergi armatürleri, araçlar gibi farklı tutma / montaj uygulamaları için tasarlanmıştır. depolar, üretim tesisleri, garajlar, iş istasyonları vb.

     

Standard Standart Güçlü Araç Wrap Mıknatısı / İşaret Yapımı ve Sarma için Araç Tutucu Mıknatısı

Manyetik işaret tutucu, güçlü bir manyetik montaj aracı olarak güçlü nadir toprak neodimyum mıknatıstan yapılmıştır.

Malzeme: Neodimyum Mıknatıs
Sınıf: N35
Boyut: D43 x 6mm
Kaplama: Ni-Cu-Ni + kauçuk
Maksimum Çalışma Sıcaklığı: iç sıcaklık
Çekme Kuvveti: yaklaşık 5 kg

Kauçuk kaplı görünüm, boyalı yüzeylerle güvenli temas içindir ve uzun sap, hassas vinil medyayı sık sık konumlandırır ve çıkarılmasını kolaylaştırır.

Olası uygulamalar:

Vinil grafikleri aracın yüzeylerinde yerinde tutmak veya beyaz tahtadaki sabit kağıt gibi çelik yüzeylerle temas halindeyken diğer montaj uygulamaları için idealdir.

Plain permanent magnet

a. Material:

Sintered Neodymium Magnet

Samarium Cobalt Magnet

Alnico Magnet

Ceramic Magnet

Cost-Effective
strongest magnetic force
need surface treatment
working Temp.: 80-200 ℃

expensive
strong magnetic force
good anti-oxidation
working Temp.: 250- 350℃

cheap
weakest magnetic force
good anti-oxidation
working Temp.: 550℃

cheap
less magnetic force
good anti-oxidation
working Temp.: 250℃

b. Shape:

Disc Magnet

Ring Magnet

Countersunk Magnet

Block Magnet

custom

c. Coating:

 Zn, Epoxy, NiCuNi, Gold

 Everlube

Spraying Plastic

Plastic

Rubber

Düz sabit mıknatıs ve montaj mıknatısı montajı arasındaki fark

Genellikle düz sabit mıknatıs herhangi bir kalıp ücretine ihtiyaç duymaz; ve gömülü uygulama için daha iyi olabilecek daha esnektir

Overmolding plastik ve kauçuk kaplı neodimyum mıknatıs montajları su geçirmez ve dayanıklıdır; silikon kauçuk kapaklı mıknatıslar boya çizilmesini önleyebilir; plastik mıknatıs kalıp ücreti gerekir.

Pot mıknatısımız, kanal mıknatısımız ve kanca mıknatısımız daha dayanıklıdır.

Montaj mıknatısı takımları, erkek veya dişi dişler, havşa, havşa, delik, 3M yapıştırıcı, klips vb. Gibi daha fazla montaj seçeneğine sahiptir.

Çin Mıknatıslar Kaynak Malzeme Ltd sadece toptan, ama aynı zamanda örnek veya iz sırayla özel güçlü montaj mıknatıslar sağlar.

Montaj mıknatısının fiyatını sorun, lütfen sales@china-magnets-source-material.com  adresinden bizimle iletişime geçin.

Contact information
China Magnets Source Material Limited
Tower B, Qiongzhu Building,
Huawang Rd,Longhua District,
Shenzhen,China
Tel: +86 755 28174720
Fax: +86 755 28174720