Bulunduğunuz konumu : Ana Sayfa > Haberler > Blog
NdFeB Manyetik Levitasyonunun Bluetooth Hoparlör 2015 başında Mevcut olacak

OM / Bir Dünyada ilk manyetik kaldırma, Bluetooth hoparlör. Bu yeni Bluetooth hoparlör geliştirici (OM Ses) kulaklık gibi ve Inearpeace Mantra hoparlörler geçmiş bazı akıllı ses aksesuarlarını, üretti. OM / Bir hoparlör, hava süspansiyon yüzen sizin için sevdiğiniz müzik getirerek sürekli dönen olacaktır. Süspansiyon kesinlikle göz alıcı görsel, süspansiyona ek olarak ses kalitesini yükseltmek için tasarlanmıştır, ama aynı zamanda hoparlör için Electrinic güç tasarrufu OM Ses şirketi tarafından tanıtım göre, serin bir dublör gibi görünüyor.

Dünyanın ilk manyetik kaldırma Bluetooth hoparlör temel Bluetooth 4.0 spesifikasyonu ile donatılmıştır, akıllı telefonunuzla senkronize edilecektir. Buna ek olarak, bu onboard mikrofon vardır. Hoparlör Dock ilgili bir NdFeB mıknatıs ile birlikte gelir, dokunarak veya promosyon sonra, havada yüzebilen.

Bu OM / Bir devam eden kamu fonlarının OM ses, kolay zam fonlar 2015 yılında piyasaya sürülmeye tahmin, hangi üretmek olabilir görünüyor anlaşılmaktadır.

Contact information
China Magnets Source Material Limited
Tower B, Qiongzhu Building,
Huawang Rd,Longhua District,
Shenzhen,China
Tel: +86 755 28174720
Fax: +86 755 28174720