Bulunduğunuz konumu : Ana Sayfa > Haberler > Blog
Güçlü Neodimyum Mıknatıslar Tedarikçi - Çin Mıknatıslar Kaynak Malzeme Limited

1990 yılından bu yana, China Magnets Source Material Limited, neodimyum mıknatıslar, smco mıknatıslar, ferrit mıknatıslar, alnico mıknatıslar ve manyetik montaj dahil olmak üzere özel kalıcı nadir toprak mıknatıslarının önde gelen Çin üreticisi olmuştur.

Neodymium mıknatıs çeşitleri vardır ve bazıları, D15 x 3 mm, D20 x 2 mm ve NdFeB Blok Mıknatıslar boyutunda küçük neodim mıknatıslı diskler gibi birçok şirket tarafından üretilen standart boyutlu mıknatıslar olup, 1.5 inç x 0.75 inç boyutundadır X 0.5 inç, 2 "x 3/8" x 1/8 ".

Elbette, farklı makinelerin veya ekipmanların veya uygulamaların en önemli parçalarından biri olarak kullanılan çok sayıda özel neodymium mıknatıslar da vardır. Bu gereksinimi karşılamak için, müşterilerimize, ilk günlerdeki uygulama gereksinimleri için özel daimi mıknatıslı çözümü sağladık.

Neodimyum mıknatıslar üzerine özel siparişlere ihtiyacınız olduğunda, mekanik fizibilitesi değerlendirip doğru bir fiyat teklif etmemiz için NdFeB mıknatıs çizimi gerekli olacaktır.

Hangi sınıfın seçileceğini bilmiyorsanız, N35 derecesi (neodimyum mıknatısın temel sınıfı ve çoğu uygulama için yaygın olarak kullanılan) veya N42 sınıfı (N serisinin orta sınıfı) ile başlayabilir veya en kuvvetli mıknatıs, N52 en iyi seçimdir.

Neodymium mıknatıslarımız farklı çalışma sıcaklıklarında da bulunur. N (80 ℃), M (100 ℃), H (120 ℃), SH (150 ℃), UH (180 ℃), EH (200 ℃) sınıf serileri bulunmaktadır. Kesit veya ekmek şeklinde N42SH ve N45SH neodimyum mıknatıslar genellikle motor rotoruna uygulanır.

Neodimyum mıknatısın kaplanması gerekecek; Nikel-Bakır-Nikel üçlü kaplamalı en yaygın seçenektir. Diğer seçenekler, lütfen neodimyum mıknatıs kaplama tablonuzdan seçim yapın.

Sinterlenmiş neodymium mıknatısın mıknatıslanma paternleri, mıknatıs materyal üretiminin ilk aşamasında yapılacaktır. Dolayısıyla üretimden önce doğru yönü seçmeniz gerekiyor. Mıknatıslanma Talimatları Resimli için buraya tıklayın.

Teknik veya satışla ilgili herhangi bir sorunuz olursa memnuniyet duyarız, bu nedenle bizimle iletişime geçin, sizden duymaktan memnun oluruz.

Contact information
China Magnets Source Material Limited
Tower B, Qiongzhu Building,
Huawang Rd,Longhua District,
Shenzhen,China
Tel: +86 755 28174720
Fax: +86 755 28174720