Bulunduğunuz konumu : Ana Sayfa > Haberler > Blog
İngiltere Rearch Ve Sisteminin Cilt azaltın Mıknatıs Hybrid geliştirin

Çevre gösterisi "LCV2013" İngilizce Magnomatics şirketlerin kalıcı mıknatısların kullanımı planet dişli redüktör mekanizması kurum "Magnomatics" olarak gerçekleştirilebilir sergiledi. Magnomatics mekanizması sürekli mıknatıs halkalarının çok sayıda iki konfigürasyonunu içerir ve çevresel olarak dizilmiş silindir içinde düzenli aralıklarla, iki halka arasında çelikten yapılmıştır. Çelik bir silindire göre iç halka mıknatısa doğru dış tarafına yerleştirilmiş alan mıknatısı. Dış halkası döner Böylece, sabit durumda bir çelik silindir, iç halka ve geri dönüş olur. Bir dişli olarak kullanımı, genellikle dış halkasına sabitlenmiştir, aynı hareketin planet dişli taşıyıcı ve iç halka olarak planet dişli biriminin silindirik bir düzenleme içinde, güneş dişlisi olarak kullanılır.

Bu azalma oranı halka ve iç halka mıknatıs kutup sayısı ve silindirin dış kuruluşların sayısına göre belirlenir.Planet dişli redüksiyon mekanizması genellikle 1 ila 8, ve yaklaşık 01:20 olan redüksiyon oranı vücut ulaşmak için. Ayrıca, planet dişli mekanizması ile karşılaştırıldığında, ajans da yağlama endişe ve sorunları, yüksek verim özellikleri giymek ihtiyacı yoktur.Hız, yüksek hız yüksek verimliliği,% 99.5, genellikle fazla% 95 maksimum verim değişir nedeniyle Verimlilik.

Buna ek olarak, aynı zamanda, bu dişli motor stator ile kombinasyon içinde, bu güç ayırma mekanizması ve hibrid entegrasyon jeneratör çok. Sürekli mıknatısın dış halkası için, bu nedenle rotor olarak statorun dış tarafında yer çalışacaktır. Tipik olarak, bir melez Mekanik güç bir jeneratör statörü kombine kullanımı olan bir rotor planet dişli mekanizması bölme ve bu rotorun dış halka olarak hizmet vermektedir. Bu türden hibrid sistemler daha küçük yapılabilir. Japon üreticiler de aktif olarak bu tür teknolojiler geliştiriyoruz söyleniyor.

Contact information
China Magnets Source Material Limited
Tower B, Qiongzhu Building,
Huawang Rd,Longhua District,
Shenzhen,China
Tel: +86 755 28174720
Fax: +86 755 28174720