Bulunduğunuz konumu : Ana Sayfa > Haberler > Blog
Mıknatıs Gelişimi Teşvik Yeni Enerji Araçlar

Ulusal politika ivme altında, yeni enerji araçların üretimi büyük oranda artmaktadır. Ve bu yararlanan, mıknatıslar talep sürekli artıyor.Satış 2.2 kat alırken hükümetinin desteğiyle, görüntülenen verilerine göre, 2014 yılının ilk yarısında yeni enerji araçların üretimi, 2.3 kez yıllık bazda büyüme alır. Ve 2014 yılının ilk yarısında üretim zaten satış var, geçen yıl toplam üretimini aştı. Dahası, Yeni Enerji yetkilisi Vasıta Planı açıkça devlet daireleri ve kamu kurumu da resmi araçlar gibi yeni enerji araçlar satın alacak yaptı. Yılda 100 milyar yuan bir satın alma planı Hesaplanması, yeni enerji araçlar için yaklaşık 30 milyar yuan bir pazar alanı olacak.

Neodimyum mıknatıslar nadir toprak en önemli uygulama alanlarından biridir ve onlar için talep yeni enerji araçların satış hacmi güçlü bir artış nedeniyle, büyük ölçüde artmaktadır. Elektrikli araçlar yüksek tork yoğunluğu, yüksek işletme güvenilirlik ve mükemmel tork kontrol sürüş sistemi gerektirir gibi, geleneksel araçlarından çok daha fazla neodimyum mıknatıslar gerekir. Görüntülenen verilerine göre, bir hibrid araç geleneksel bir araç daha 3 kilogram daha neodimyum mıknatıslar ihtiyacı ve saf elektrikli araç 5 ila 10 kilogram gerekiyor. Bu küresel talebin yaklaşık 100, 000 ton olacak ise yıl mıknatıslar 2020 talebi, ülkemizde yılda çok 000, 44 olarak ton olacağı tahmin edilmektedir.Yukarıda anlatılanlara göre, mıknatıslar için büyük bir potansiyel pazar var.

Hükümet politikasının Destek yeni enerji araçların uzun vadeli kalkınma için çok itici güçtür. Yeni enerji araçların hızlı gelişimi denizaşırı de ülkemize ivme verecektir. Hala yeni enerji araçlar sanayi ölçekli büyük olması için daha fazla zamana ihtiyacı olsa da, yeni enerji araçlar daimi mıknatıslar sanayinin gelişmesini teşvik olmuştur.

Contact information
China Magnets Source Material Limited
Tower B, Qiongzhu Building,
Huawang Rd,Longhua District,
Shenzhen,China
Tel: +86 755 28174720
Fax: +86 755 28174720