Bulunduğunuz konumu : Ana Sayfa > Haberler > Blog
Nadir Toprak Daimi Mıknatıs Sanayi geniş imkanları var

Önemli ve gelişmiş malzemeler gibi, nadir toprak sürekli mıknatıslar şimdi dört pozitif karşı karşıya. Onlar hükümet politikası ve piyasa engellerinin kaldırılması itibaren hızlı uygulama büyüme, satın alma maliyetleri düşüş, destek vardır. Bu gelecekte nadir toprak sürekli mıknatıs endüstrisi için geniş bir gelişme alanı olacağını göstermektedir.

Bilim ve teknolojinin ilerlemesi ile, bilgisayar, otomobil, metre, ev aletleri, havacılık ve uzay sanayi vb, küçük ve özel motor ve NMR ekipmanları, manyetik ayırma ekipmanları, manyetizma tedavisi enstrüman bileşenlerinde kullanılan nadir toprak sürekli mıknatıs malzemeleri değil, sadece vs, ama bu yeni enerji araçların, invertör ev aletleri, enerji tasarrufu asansör ve enerji tasarrufu petrol pompalama makine olarak da bazı gelişmekte olan alanlar daha bu gelişmiş malzemeler gerekir. Nadir toprak sürekli mıknatıslar geniş bir uygulama alanı kendi.

Yıl 2012 yılından bu yana, ülkemizde nadir toprak fiyatları nadir toprak sürekli mıknatıs malzemelerin üretimi ve kullanımı maliyet azalmasına yol açar, keskin bir düşüş var. Gelişmiş ülkelerde ise piyasa fiyatları düşmeye devam ederken, üretim maliyetleri yüksek tutmak, böylece bu ülkelerin üretime devam etmek için bu çok zor. Şu anda, nadir toprak sürekli mıknatıs sektörünün global üretim üssü Çin'e kayıyor ve Çin nadir toprak sürekli mıknatıs malzemelerin dünya çapında tedarikçi olmuştur.

Bu yılın temmuz ayında, Sanayi ve Bilgi Teknolojileri (MITT) Bakanlığı ve Maliye Bakanlığı (MOF) ortaklaşa haber "şeyler Sanayi İnternet ve Nadir Toprak Sanayi Kalkınma için Ulusal Sübvansiyon Fonu İdari Tedbirler" yayınlandı. Aşağıdaki beş yönleri destek veriyor: Bir nadir toprak kaynakları madencilik düzenlemedir; İkinci nadir toprak madencilik ve eritme çevre koruma teknik yenilik; Üç ortak nadir toprak önemli bir teknoloji ve standartlar geliştirme; Dört high-end nadir toprak uygulama teknolojisi araştırma ve geliştirme ve sanayileşme olduğunu; Beş kamu teknik servis platform inşaatı olduğunu.Nadir toprak sanayi zincirinin en yüksek teknik içerik olarak, nadir toprak sürekli mıknatıs malzemeleri kesinlikle en yararlanacaktır.

Bazı analizlere göre, çoğu yabancı manyetik malzeme patentler bugüne kadar dolmuş.ABD patentleri her yanı sıra, bu yıl içinde sona erecek olan. Ülkemizde nadir toprak sürekli mıknatıs malzemelerin üretim sınırlaması daha az oluyor. Tüm yabancı manyetik malzeme patentler sona zaman, bizim malzemeler herhangi bir patent koruma olmadan uluslararası pazara almak mümkün olacak. O zaman pazar payı daha da genişletilebilir ve ihracat ürünleri yapısal uyum köşede olacaktır.

Contact information
China Magnets Source Material Limited
Tower B, Qiongzhu Building,
Huawang Rd,Longhua District,
Shenzhen,China
Tel: +86 755 28174720
Fax: +86 755 28174720