Bulunduğunuz konumu : Ana Sayfa > Ürünler > MANYETİK MALZEMELER > Neodimyum mıknatıslar > Gümrüklü Neodimyum mıknatıslar

Gümrüklü Neo Mıknatıslar - Özel kalıplı, Yüksek Hassasiyetli Neodimyum mıknatıslar

Çin Mıknatıslar Kaynak Malzeme Limited bağlanmış neodim demir bor mıknatıslar dahil kalıplanmış: gümrüklü sıkıştırma kalıplama ve gümrük enjeksiyon kalıplama.

Bunlar NdFeB tozu ve bağlayıcı oluşmaktadır. Bu ndfeb malzemenin önemli kullanımlarından biridir ve Neodimyum mıknatıs malzemesi daha çok uygulama olanakları sağlar.

Onlar izotropik ve anizotropik hem - böylece herhangi bir yönde manyetize edilebilir.

sinterlenmiş NdFeB mıknatıs ile karşılaştırıldığında, gümrüklü Neodimyum mıknatıs manyetik özelliği zayıftır; ancak gümrük ndfeb mıknatıs gibi daha karmaşık manyetize yönü, şekil, boyut ve montajlar olarak sinterlenmiş mıknatısın birçok yetersizliklerini, yapar.

Gümrük Neodimyum mıknatıs ısıya dayanıklı plastik kaplama ve mıknatısın termal stabilitesini arttırmak olabilir. Bu arada, epoksi kaplama bağlı yardımcı olabilir mıknatıs iyi korozyon direncine sahiptir.

bağlanmış mıknatıslar üretim sürecinde, orada ikinci bir işlem için bir gereklidir, bu nedenle, manyetik performansı tutarlılık iyi ve toleranslar çok sıkıdır.

Bu yardım gümrüklü neodim mıknatıslar mikro yazıcıda motor, tarayıcı, teksir, silecek, elektrik aleti, sensörler gibi sıkı toleransları ve yüksek manyetik gücü gerektiren uygulamalar için ideal bir mıknatıs haline gelir.

Gümrük Neodimyum Mıknatıslar Avantajları

+ Nispeten güçlü manyetik kuvvet
+ Demanyetizasyon Aşırı direnç
+ İyi Kimyasal Dayanım
Olası + Sıkı Toleransları
+ Mükemmel Oksidasyon Direnci
+ İyi Mekanik Mukavemet
+ Alt Sıcaklık Direnci

Çin Mıknatıslar Kaynak Malzeme Limited BNP-6, BNP-8L, BNP-8 sınıflarda NdFeB mıknatıslar sağlar BNP-8SR, BNP-8H, BNP-9, BNP-10, BNP-11, BNP-11L, BNP- 12L. En yaygın kaplama siyah epoksi. Biz müşterilerinin özel ihtiyaçlarına göre mıknatıs bağlı özelleştirmek, sadece bizim profesyonel mühendis sizinle birlikte çalışacaktır, "E-POSTA GÖNDER" düğmesine basın.

Gümrük Sıkıştırma Kalıp NdFeB ...
NdFeB mıknatıslar kalıplı gümrüklü sıkıştırma yüksek manyetik alan kuvveti istekleri uygun, düşük mekanik dayanım talebi, kontur değil karmaşık alanı; Gelişmiş sıcaklık stabilitesine mıknatıs bazı eleman eklendi, anti-sıcaklık stabilitesi iyidir.
NdFeB Yüzük Mıknatıs
Çin Mıknatıslar soruce Malzeme Ltd Gümrük NdFeB ve sınıf BNP-3, BNP-6, BNP-8, BNP-8SR, BNP-9H, BNP-10, BNP-11, BNP-12L ile anizotropik mıknatıslar profesyonel Üretici dir. Biz Çin Mıknatıslar SML müşterilerin requiremenst göre, bir tamamlanmış halka NdFeB rotor sağlayabilmektedir, stator bileşenleri...
Gümrük Mıknatıslar Malzeme Bil...
Yüksek performans gerektiğinde NeoForm® malzemesi, seramik mıknatıslar için alternatif mi? Böylece NeoForm® malzeme cihazdan daha fazla performans elde etmek için oldukça güvenli bir yoldur ikame - NeoForm® madde anizotropik seramik mıknatıslar (8 sınıflarda 5) neredeyse iki katı kadar akı yoğunlu...
Contact information
China Magnets Source Material Limited
Tower B, Qiongzhu Building,
Huawang Rd,Longhua District,
Shenzhen,China
Tel: +86 755 28174720
Fax: +86 755 28174720