Bulunduğunuz konumu: Ana Sayfa > Ürünler > MANYETİK MALZEMELER > Neodimyum mıknatıslar > Sinter Neodimyum mıknatıslar > 详情

N50SH ve N52SH Daimi Neodymium Mıknatıs - N52 sinterlenmiş Neodimyum mıknatıs üzerinde yüksek çalışma sıcaklıkları değerlendirme

yüksek performanslı manyetik malzeme yükselen piyasa talebi daha yüksek çalışma sıcaklığı neodimyum mıknatıs incelemek için bütün mıknatıs sektörünü teşvik eder.

Son birkaç yıldır, biz yavaş yavaş yüksek notlar N55 ve N52H sinterlenmiş NdFeB mıknatıs ve hacimli üretim gerçekleştirmek. Şimdi, max ile yeni bir sınıf N50SH. çalışma sıcaklığı. 150 ℃ Motor mıknatıs seri üretimde başarı elde etti.

aşağıdaki gibi N50SH sınıf özelliği listelenmiştir:

Br 1.39T, Hcb 13.4kOe, YAK> 19kOe, BHmax> 46.5MGOe

Eğer max gibi hassas fırçasız motor üretiminde sorunu, bir araya gelince. Motor ısındıkça motorlu varlıklar tarafından üretilen itme düşmesi; ve daha fazla güç ve daha yüksek çalışma sıcaklığı istiyorum. Aynı küçük boyutu ile bir mıknatıs; N52H mıknatıs bu sorunu çözemezseniz, bir deneyin N50SH mıknatıs olabilir. laboratuarda geliştirilmiş bir yüksek dereceli N52SH olsa da, bu seri üretimde riskli.

Çin Mıknatıslar Kaynak Malzeme Limited profesyonel ve güvenilir yüksek performanslı mıknatıs üreticisi ve tedarikçisi konumundadır. Deneyimli mühendis her özel gereksinimi için en güvenilir çözümü belirlemek ve müşterilere destek ve hizmet prim seviyeye getirmek için kullanılabilir.

Güçlü mıknatıs: N55, N52H ve N50SH

Size seçim yardımcı olabilir
özel mıknatıslar
OEM Tasarımlar
Toptan Eşya Fiyat
Speedy Teslimat

Contact information
China Magnets Source Material Limited
Tower B, Qiongzhu Building,
Huawang Rd,Longhua District,
Shenzhen,China
Tel: +86 755 28174720
Fax: +86 755 28174720