Bulunduğunuz konumu: Ana Sayfa > Ürünler > MANYETİK UYGULAMA > 详情

Hast Neodimyum mıknatıslar

Bilimsel araştırma geliştirme ile, NdFeB üzerinde gereksinim uygulama teknolojisi, daha yüksek ve daha yüksek olur mıknatıslar. Çin mıknatıslar Kaynak Malzeme Limited en ileri teknoloji ve geleneksel Sinter Neodimyum mıknatıslar farklı Hast Neodimyum Mıknatıslar, imalatı ekipmanları benimser. Hast Neodimyum mıknatıslar düşük ağırlık kaybı, yüksek tutarlılık, yüksek sıcaklık dayanımı, mükemmel yapıştırma gücü, iyi bir yapıştırıcı afinite vb avantajı var


Hast Neodimyum mıknatıslar özellikle yüksek sıcaklık, yüksek basınç ve yüksek nem ocak, Çin mıknatıslar Kaynak Malzeme tarafından üretilen Hast Neodimyum mıknatıslar kilo kaybı 168 saatlik testten sonra, motorlar, IEC HAST standardının gereği manyetik kaplin vb kullanılır Sınırlı 2 mg / cm2 den daha azdır. Bu motorlarda Hast NdFeB ömrü fazla 10 yıl olacak, söylemektir.


Benzersiz teknolojisi bağlı olarak, Çin mıknatıslar Kaynak Malzeme Limited Hast Neodimyum mıknatıslar çok yüksek korozyon direncine sahiptir ve uluslararası bir lider seviyeye ulaşmak.

Hast Neodimyum mıknatıslar özel üretim tekniği benimsemek:

Bir HAST testinde Çin mıknatıslar Kaynak Malzeme Limited Hast NdFeB mıknatıslar Kilo kaybı (130 ° C, nem% 95, buhar basıncı 2.7bar)

Genellikle biz müşterinin farklı HAST gereksinimleri ile HAST Neodimyum mıknatıslar yapmak, konuşma. Bizimle temas kurmaktan çekinmeyin.

Contact information
China Magnets Source Material Limited
Tower B, Qiongzhu Building,
Huawang Rd,Longhua District,
Shenzhen,China
Tel: +86 755 28174720
Fax: +86 755 28174720