Bulunduğunuz konumu: Ana Sayfa > Ürünler > MAGNET SHAPE > 详情

Segment Mıknatıslar

Kademeli bir mıknatıs motor rotor ve stator için kullanılan normal bir mıknatıs şekildir. Çin Mıknatıslar Kaynak Malzeme Ltd ark mıknatıslar üretiminde ekipmanları, olgun teknoloji ve mükemmel kalite güvence sistemi ilerlemiştir. Firmamız kaynağı Neodimyum Demir Bor, Ferit, Samarium Kobalt ve alniko ark malzemeler manyetik kuvvet, maksimum çalışma sıcaklığı, çevre koşulları ve maliyet farklıdır segments.These.Seçim, tasarım bağlıdır.

Ark Mıknatıs Malzemesi

Çin mıknatıslar Kaynak Malzeme Limited böylece Ni, Nikel, NiCuNi, Siyah Nikel, Zn, epoksi, Ag, Au kaplama ile segment mıknatıslar üretimi.Kaplama ihtiyaca dayanmaktadır. Kesin özellikleri genellikle imal edilecek ısmarlama öğeleri gerektiren, bir müşteriden diğerine değişebilir çünkü standart parçaların sınırlı sayıda taşırlar.

Ark Mıknatıs Kaplama


Genel olarak, yay parçacıklarının izotropik parçasının iç ve dış yarıçapları arasında hizalanır. Mıknatıs basıldıktan sonra, yayın yarı çapı boyunca mıknatısla. Biz ücretsiz sorun demir iş bir derleme olarak, bileşen parçaları gibi ark kaynağı, ya da bizim tarafımızdan tasarlanmış demir işten yapabilirsiniz.

Ark Mıknatıs Mıknatıslanma Yönü

Çin mıknatıslar Kaynak Malzeme Limited mıknatıslar fabrikamızda tarafından sağlanan bizim customer'product gelen motorun rotor bu kullanım aşağıdaki gibi ark mıknatıslar MICROPRINT paylaşıyoruz.


Contact information
China Magnets Source Material Limited
Tower B, Qiongzhu Building,
Huawang Rd,Longhua District,
Shenzhen,China
Tel: +86 755 28174720
Fax: +86 755 28174720