Bulunduğunuz konumu: Ana Sayfa > Ürünler > MANYETİK UYGULAMA > 详情

Manyetik Sürücü Pompa Rare Earth Magnet
Manyetik Sürücü Pompa aşındırıcı, yanıcı, patlayıcı, toksik, sızıntı ve temiz sıvı ortamında çalışmalarını çözüldü.Manyetik sürücü pompa daimi mıknatıs bağlama mıknatıs anlamına gelir. Manyetik tahrik pompası demirli malzeme ve demir dışı malzemelerin manyetik kuvvet performansının tam kullanımı yapar.


A. Pompa mıknatıs üzerinde ilk nesil mıknatıs ferrit mıknatıs olduğunu. Bu ucuz ve geniş kaynağıdır. Nedeniyle kötü manyetik performansı, manyetik tahrik pompasının gelişimini sınırlar.

B. İkinci nesil mıknatıs samaryum kobalt mıknatıs ve Alnico mıknatıs olduğunu. Bu iki malzeme ferrit daha iyi ve manyetik sürücü pompa büyük bir tork elde edelim. SmCo ve alnico kullanılan malzeme samariyum ve kobalt nadir ve stratejik kaynak çünkü Ama bunların maliyeti çok yüksektir. Aynı zamanda, pompa gelişme kısıtlar.

C. 422 kJ / m³ (BH) max 207 kJ / m³ ile üçüncü nesil Sinterlenmiş NdFeB mıknatıs manyetik sürücü pompası için ideal bir malzemedir. Sinterlenmiş NdFeB mıknatıs pompanın hacmi ve malzeme Fe azaltabilir güçlü mıknatıs ve Nd samaryum'un daha zengin dolayısıyla fiyatı uygun. Bu manyetik tahrik pompası nihayet pazar yardımcı olur.

Çin mıknatıslar Kaynak Malzeme Limited manyetik sürücü pompaları için yüksek performanslı mıknatıslar farklı türde üretim yapabiliyor. Daha fazla bilgi için bize açıktır. Mühendislerimiz de teknik yardım sağlamaya hazırız.

Contact information
China Magnets Source Material Limited
Tower B, Qiongzhu Building,
Huawang Rd,Longhua District,
Shenzhen,China
Tel: +86 755 28174720
Fax: +86 755 28174720