Bulunduğunuz konumu: Ana Sayfa > Ürünler > MANYETİK MONTAJ > 详情

Kalıplı Moudling / Aşırı Kalıplama / Enjeksiyon takın (Plastik) Sinterlenmiş Neodimyum mıknatıslar: Bu kalıp plastik enjeksiyon kalıp parçası içinde sinterlenmiş Neodimyum mıknatıs eklemek mümkün mü?

Bir ABS gövde içine yuvarlak mıknatısların bir montaj arıyorsanız, o zaman bu makaleyi SEVECEKSİNİZ.

Ne tekniği ABS kısmında mıknatıs sopa kullanıyor musunuz?

Bir çözüm 3M çift taraflı bant, Loctite yapıştırıcı s veya AB tutkal kullanıyor. Ancak bu, sabit bir bileşen değildir. Hatta pek çok farklı yapıştırıcı denemek ve bazen başarısız olur.

Eğer kalıcı yerleşmesini gerekiyorsa, diğer iyi çözüm INSERT Mouding olduğunu. enjeksiyon kalıp tekniği ile sinterlenmiş NdFeB mıknatıs manufacturerd da plastik kaplamalı mıknatıs denir. Bu ikincil bir süreç olarak mıknatıs yapıştırma kaçınarak, renkli hava şartlarına ve kaplanmamış mıknatıs veya normal kaplı NiCuNi, Zn mıknatıslar daha dayanıklıdır. (Varolan bir alet kullanılmamış veya değiştirilemez değilse) bir takım bir ücret olabilir ve manyetik montaj bağlı bir mıknatıslama fikstür de gerekebilir.

Ben ABS enjeksiyon sıcaklığı 200 ° C üzerinde bildiğiniz gibi neden overmolding N42 veya N45 dereceli mıknatıs ile çalışmak istiyorsunuz?

Tüm mıknatıslar ısıdan etkilenen olduğu doğrudur. Ve AH serisi N sinterlenmiş neodim maksimum çalışma sıcaklığı enjeksiyon kalıplama daha düşüktür 80 ℃ -220 ℃ arasında yer alıyor. enjeksiyon kalıplı mıknatıs geldiğinde genellikle, size bağlı NdFeB mıknatıs, samaryum kobalt mıknatıs ve bir ömür boyu ferrit mıknatıs hakkında yeterli duydum neden budur.

Çünkü 250 santigrat derece yüksek bir plastik kalıp sıcaklığı, sadece bu ferrit, SmCo ve daha yüksek sıcaklık ortamı altında çalışabilir NdFeB mıknatısları enjeksiyon üretimi için uygundur. Burada sinterlenmiş NdFeB mıknatıs kullanarak ısrar neden bile bunu yapmak zor: süper güç manyetik kuvvet en önemli faktör ve sinterlenmiş NdFeB mıknatıs yer alabilir dünyada başka hiçbir mıknatıs olduğunu.

Tamam, nasıl N42 Sinterlenmiş NdFeB mıknatıs çalışmaları burada? overmold işlemi yaklaşık 10-40 saniye gibi hızlı olduğu zaman. Bu kısa süre manyetik kuvvet kaç etkiye sahiptir. mıknatısın dışındaki tüm ısı açığa ama iç hacmi çok sıcak olsun olmayabilir çünkü. Bu arada, daha güçlü bir mıknatıs ya da daha yüksek çalışma sıcaklığı seçmek zorunda kalabilirsiniz. Orijinal tasarım daha Mıknatıs işlemi kaplanması sırasında herhangi bir demanyetizasyon önlemek için.

kalıcı sinterlenmiş NdFeB mıknatıs overmolding için seçebileceğiniz Tüm seçenekleri:

1. overmold 80 ℃ sinterlenmiş Neodimyum mıknatıs (manyetize edilmemiş), ve daha sonra tam bileşen mıknatıslamak (montaj boyutuna bağlıdır).
2. Tam derlemeyi yeniden şarj (montaj büyüklüğüne bağlıdır) daha sonra standart 80 ℃ sinterlenmiş NdFeB mıknatıs (manyetize) overmold ve.
3. yüksek Hci NdFeB mıknatıs (magnetize) overmold, ama daha pahalı.
plastik muhafaza içinde NdFeB sinterlenmiş 4. koyun, plastik kap, ve sonra ultrasonik kaynak mühür ekleyin.

Çin Mıknatıslar Kaynak Malzeme Limited yıllardır profesyonel bir plastik mıknatıs üreticisidir. Biz de özel ihtiyaçlarına göre manyetik tertibatını üretmekteyiz.

Contact information
China Magnets Source Material Limited
Tower B, Qiongzhu Building,
Huawang Rd,Longhua District,
Shenzhen,China
Tel: +86 755 28174720
Fax: +86 755 28174720