Bulunduğunuz konumu: Ana Sayfa > Ürünler > MANYETİK MONTAJ > 详情

Özel Daimi Mıknatıs Halbach Dizisi

Klaus Halbach tarafından icat Halbach dizi diğer tarafta sıfıra yakın manyetik akı iptal ederken, dizinin bir tarafında manyetik alan konsantre özel kalıcı mıknatıs düzeneği olup. Asgari miktar nadir toprak sürekli mıknatıslar ile güçlü manyetik kuvvet elde etmek için Halbach dizinin başlıca amacıdır.

Gereksinimi temizlemek almak için, aşağıdaki bilgileri teyit etmek gerekir:

Mıknatıs malzemesi sinterlenmiş NdFeB mıknatıs
Max. Çalışma Sıcaklığı 80 derece santigrat veya daha yüksek?
Çalışma ortam Yağ veya aşındırıcı ortam?
Sınıf Amaç en yüksek manyetik kuvvet elde etmektir, çünkü genelde yüksek notu seçin. Bu arada, manyetik gücün ne elde etmek istiyorsun?
Magnetizasyon mıknatıslanmış
Mıknatıslanma yönü

Hangi taraf kullanmak istiyorsun? Diğer bir deyişle, iki seçenek vardır (eksenel ve çap, aynı mıknatıslanma yönü yapmak için bir dizi kaç adettir?)

Ring type

Bar type

Kaplama NiCuNi
Uygulama nereye Halbach dizi, sensör, motor ve mineral ekipmanı kullanabilirim?
Sabit formu

mıknatıslar birbirini püskürttü yüklemek olacaktır. Tutkal kullanmanın yanı sıra, bu mıknatıs düzeltmek için bir bakır sleeve kullanacaktır. Bakır kol standart bir parçasıdır.

Açıklama Genellikle, mıknatıs N52 malzeme ile Halbach dizisi final performansı Ürettiğimiz nihai ürün tabidir 10000gauss.But ulaşabilirsiniz.

Çin Mıknatıslar Kaynak Malzeme Ltd. Halbach dizinin tasarımı ve üretimi geniş bir uzmanlığa sahiptir ve bir sonraki Halbach dizi uygulama tasarlama konusunda size yardımcı olabilir. Eğer herhangi bir damands varsa, bizimle temas kurmaktan çekinmeyin.

Contact information
China Magnets Source Material Limited
Tower B, Qiongzhu Building,
Huawang Rd,Longhua District,
Shenzhen,China
Tel: +86 755 28174720
Fax: +86 755 28174720