Bulunduğunuz konumu: Ana Sayfa > Ürünler > MANYETİK UYGULAMA > 详情

filtre Mıknatıslar

Mıknatıs filtre paslanmaz çelik ve nadir toprak mıknatıs yapılmıştır. Bu toz ve sıvı malzeme demirli kontaminasyonu kaldırabilirsiniz. Bu yüzden yaygın madencilik, kimya, seramik, elektrik, plastik, kauçuk, ilaç, gıda, çevre koruma, elektronik, metalurji vb sanayinde kullanılır

avantajı:

1. Hiçbir enerji tüketimi ve kirlilik
2. Basit ve güvenilir yapısı, kurulumu kolay
3. Güçlü manyetik kuvvet, yüksek oranlı demir-kaldırma
4. Paslanmaz çelik koruyucu kapak, asit korozyona direnç
5. Özelleştirilebilir
Sinter NdFeB ve SmCo mıknatıs böylece bu iki malzemeyi seçmek genellikle filtre, manyetik kuvvet ünlüdür.Standart mıknatıs şekli yuvarlak (egDIA0.9 "x1") 'dir. SmCo Sinterlenmiş NdFeB mıknatıs daha çalışma sıcaklığı yüksek durabiliriz. Daha fazla bilgi için sinterlenmiş NdFeB mıknatıs ve SmCo mıknatıs tıklayınız.


Yağ Filtresi Mıknatıslar

Manyetik yağ filtresi yağ filtrasyon enstrümanın bir türüdür. Filtre elemanı kalıcı bir mıknatıstır. Bu hidrolik sıvısının hurda demir, demir tozu ve yıpratıcı adsorbe etme ve motorun ömrünü artırmak için mıknatıslanma prensip yararlanır.

Standart yağ filtresi tabanına takarak, kalıcı mıknatıs yüklemek kolaydır. Maksimum çalışma sıcaklığına dayalı, farklı malzeme ve sınıf mıknatıslar seçebilirsiniz. Böyle sinterlenmiş Neodimyum mıknatısla (60-200 santigrat), samaryum kobalt (250-350 santigrat) gibi, ferrit (80-250 santigrat)


ND Filtresi Mıknatıslar

(Ayrıca Nötr yoğunluk filtresi) adlı ND Filtresi genellikle mesleki fotoğraf ekipmanı kullanılan kameranın içine ışık azaltabilir. Zahmetsizce araçları olmadan herhangi bir çelik gövdeye böylece ND Filtresi çerçevesine kalıcı mıknatıslar gömmüştür.

Çin mıknatıslar Kaynak Malzeme Limited farklı filtrelerle yüksek performanslı nadir toprak mıknatıslar üretimi yapabiliyor. Daha fazla bilgi için bize açıktır. Mühendislerimiz de teknik yardım sağlamaya hazırız.

Contact information
China Magnets Source Material Limited
Tower B, Qiongzhu Building,
Huawang Rd,Longhua District,
Shenzhen,China
Tel: +86 755 28174720
Fax: +86 755 28174720