Bulunduğunuz konumu: Ana Sayfa > Ürünler > MAGNET SHAPE > 详情

at nalı mıknatıs

Disk, yüzük, silindir, oval, kare, üçgen, bölüm, at nalı ve diğer düzensiz şekiller: Mıknatıs farklı şekillerde yapılabilir. Ancak, pek çok şekillerde, sadece at nalı dünyada tanınan bir mıknatıs sembolü olarak kabul edilir.

U mıknatıs da U-şekilli bir at nalı mıknatıs olarak bilinir; ana malzeme Alnico döküm. İlk nesil sabit mıknatıslı malzemesi olarak, Alnico manyetik kuvveti çok zayıf. U-tipi birbirine yakın iki manyetik kutuplar. Normal çubuk mıknatıs daha güçlü manyetik kuvvet üretebilir. Genellikle U şeklinde bir mıknatıs demanyetizasyon engellemek için kapalı bir halka meydana getirebilir, demir bir parça ile donatılmıştır. Mıknatıs kırılgan bir malzemedir ve bükülme olmaz, bu nedenle u mıknatıs kalıp yapılır.

Şu anda U-şekilli mıknatıs yaygın lise ilköğretim ve fizik deneylerinde bilim deney ders kullanılır. Bu canlı mıknatıs fiziksel özelliklerini ifade, aynı zamanda öğrencilerin manyetik alanın değişimi hissediyorum kim sezgisel için izin verir; Daha iyi, onların dikkatini kendi düşünce ve hayal gücünün harekete öğrencilerin ilgisini harekete; Sonunda öğrenciler zeka geliştirmeye yardımcı olur.

Contact information
China Magnets Source Material Limited
Tower B, Qiongzhu Building,
Huawang Rd,Longhua District,
Shenzhen,China
Tel: +86 755 28174720
Fax: +86 755 28174720