Bulunduğunuz konumu: Ana Sayfa > Ürünler > MANYETİK MONTAJ > 详情

Klistronlar girotronlar Mıknatıs

Çin Mıknatıslar Kaynak Malzeme Ltd çin en profesyonel mıknatıslar üreticisidir. Bu klistronlar ve girotronlar kalıcı mıknatıs üretir. Klistronlar / girotronlar güçlendir mikrodalga ve radyo frekansları kullanılan cihazlardır. Bizim daimi mıknatıs yapıları daha kompakt Gyrotron şekilleri tanır. Şu anda, biz şirket 1.4 Tesla ile bir daimi mıknatıs tüp üretti.

Klistronlar girotronlar için Malzemeler:
Neodimyum Demir Bor
Samarium Kobalt
Yüksek manyetik alanlar gereklidir sıklıkla kullanılır.
Seramik (sert ferrit)
cihazı büyük manyetik alanlar gerek ve maliyet manyetik alanlardan daha önemli ise, kullanılır.

Klistronlar / girotronlar derleme üretmek değil, mevcut biz şirkette, biz application / ihtiyacı doğrultusunda kalıcı mıknatıslar yapabilirsiniz. Sizin için uygun bir mıknatıs üretmek için, aşağıdaki bilmeniz gerekir:
Gyrotron A) mıknatıs boyutlu çizim (Boyut)
B) Manyetik alan şiddeti

sürekli mıknatıs klistronlar manyetik sistemlerinde önemli bir rol oynamaktadır:

klistronlar / girotronlar için bir mıknatıs düzeneğinin tasarımı manyetik alan gücü ve konumu arasındaki uzlaşma yapılması gerekir, çünkü iterative.It genellikle ileri geri işlemidir. Nispeten basit tasarım bir hafta içinde tamamlanabilir, ancak daha karmaşık tasarımlar uzun sürebilir. Basit tasarımlar için Kurşun kez 6-8 hafta olabilir. Bizim teknoloji departmanı sales@china-magnets-source-material.com çizim bilgilerinizi göndermek için çekinmeyin

Contact information
China Magnets Source Material Limited
Tower B, Qiongzhu Building,
Huawang Rd,Longhua District,
Shenzhen,China
Tel: +86 755 28174720
Fax: +86 755 28174720