Bulunduğunuz konumu: Ana Sayfa > Ürünler > MANYETİK MALZEMELER > Neodimyum mıknatıslar > Sinter Neodimyum mıknatıslar > 详情

Uzun Vadeli İstikrar NdFeB mıknatıslar

Neden uzmanlar NdFeB mıknatıslar bir elektrikli makine tasarımında seçmelisiniz?
Önemli bir özelliği, uygulamanın ömrü boyunca kalıcı mıknatısların uzun vadeli ve dengeli bir polarizasyon performansı o.

Daimi NdFeB mıknatıs kararlılığı, onlar sıcaklık stabilitesi ve manyetik performans kararlılığı vardır. Çevre sıcaklık değişikliği vasıtasıyla daimi mıknatısın manyetik sıcaklık kararlılığı özelliklerine derecesinin değişmesine neden olabilir. Manyetik alanın kararlılığı uygulanan koşullar, manyetik değişim olumsuz etkisinin altında uygulanır.Kalıcı mıknatıs motor sistemi nedeniyle motorun armatür sargı sıcaklık artışı varlığı ve etkisi, çalıştığı zaman. Motorunda, sıcaklık ve manyetik alan tarafından gerçekleştirilir sürekli NdFeB mıknatıslar, performans.

NdFeB Mıknatıslar Uzun Vadeli İstikrar


1.Testing performed at 22°C
2.Load line B/H=0.5
3.Sample tested:Disc Ø15 mm x T 5mm
4.Sample Temperature grades:80,120,150 ℃

Çin Mıknatıslar Kaynak Malzeme Ltd Çin anakara profesyonel kalıcı nadir toprak mıknatıs fabrikasıdır. Bizim mıknatıs Tüm ürünlerimiz, özel müşterilerimize sonra teslim işlenmiş ve bizim tesisimizde test edilir ve. Biz NdFeB istikrar sizin için malzeme mıknatıslar kaynağı. Pleasae fazla bilgi almak için bize ulaşın.

Contact information
China Magnets Source Material Limited
Tower B, Qiongzhu Building,
Huawang Rd,Longhua District,
Shenzhen,China
Tel: +86 755 28174720
Fax: +86 755 28174720