Bulunduğunuz konumu: Ana Sayfa > Ürünler > MANYETİK UYGULAMA > 详情

Fırçasız DC Motor Hall Pozisyon Sensörü için Daimi Mıknatıs

Şu anda, birçok sanayi fırçasız DC sabit mıknatıslı motorlar (BLDCMs) içinthe uygulamalar daha yaygın daha vardır. Fırça DC motora fırçasız ayırt etmekThe önemli işareti dethe fırçasız DC motor sistemi için üç temel bileşenlerinden biridir pozisyon sensörü. Fırçasız DC motorlarda kullanılan pozisyon sensörleri sürü vardır. Ama hall pozisyon sensörü, çünkü basit yapısı, kolay ve esnek kurulum ve fırçasız DC sabit mıknatıslı motor, salon konum sensörleri (HPS) vb elektromekanik entegrasyon kolay ağırlıklıthe elektrikli motor rotor konumunu izlemek için kullanılır, döner daha yaygın uygulanır hız.

Hall pozisyon sensörünün yapısı bir stator ve bir elektrik motoru gibi bir rotor içerir.

Sensör rotorun ana rotor konumunu belirtmek için motorun ana rotoru ile birlikte döner. Doğrudanthe elektrik motorununthe sabit mıknatıslı bir rotora kullanabilir; ya da ilave olarak, genel olarak, kutup çiftlerithe, ortalama tork artırmak ve tork değerinden dalgalanmaları azaltmak için ana rotor ile aynı olacak şekilde tasarlanmıştır, şaftın başka bir yerde yeni bir sabit mıknatıslı bir rotora gerekmektedir. Çok kutuplar (> 2poles) rotor mıknatıs, NdFeB mıknatıs ve ferrit mıknatıs elde etmek kolaydır.

Gibi çalışma sıcaklığında, manyetik kuvvet, aşınma direnci gibi diğer şartlar, varsa, müşteri her bir manyetik malzemenin özelliklerine göre uygun bir mıknatıs seçebilir. Sinterlenmiş NdFeB mıknatıs kabul edilebilir bir fiyat ile yüksek bir maksimum enerji ürünüdür. Samarium Kobalt mıknatıs yüksek manyetik enerji ürün ama çok iyi korozyon direnci ve sıcaklık özellikleri değil sadece. Alnico küçük sıcaklık katsayısı, yüksek çalışma sıcaklıkları ve iyi korozyon direnci özelliklerine sahip birinci nesil nadir toprak mıknatıstır.TheDezavantajı düşük manyetik gücüdür. Ferrit mıknatısthe ucuz mıknatıs malzemedir. Bu manyetik foce, ama yüksek stabilite zayıftır ve herhangi bir yüzey tedavi gerekmez.

Çin Mıknatıslar Kaynak Malzeme Ltd hall pozisyon sensörü mıknatıs üretiminde zengin deneyime sahip profesyonel bir daimi mıknatıs üreticisidir. Eğer sensör mıknatısı için herhangi bir soru veya soruşturma varsa sales@china-magnets-source-material.com ile bize ulaşın.

Contact information
China Magnets Source Material Limited
Tower B, Qiongzhu Building,
Huawang Rd,Longhua District,
Shenzhen,China
Tel: +86 755 28174720
Fax: +86 755 28174720