Bulunduğunuz konumu: Ana Sayfa > Ürünler > MANYETİK MONTAJ > 详情

Tek Kutuplu Mıknatıs

Hepimizin bildiği gibi, en azından bir mıknatıs iki kutup vardır: N kutup ve S kutup; Gerçek monopol mıknatıs doğada yok. Tek kutuplu mıknatıs bakın, çelik kapak ile bir tarafı kalkan sıradan bir mıknatıs olduğunu. Bu çelik kapak, bir tarafı manyetik kuvvet azaltmak, aynı zamanda diğer tarafta manyetik kuvvet artırabilir.

Nedeniyle pahalı malzeme, nadir toprak mıknatıs gibi hediye kutusu gibi bazı düşük değerli ürünler, kullanılacak zordur. Tek kutuplu mıknatıs maliyetlerinden tasarruf ve kaynakların makul kullanımını sağlamak ve bunu sadece bir tarafı manyetik kuvvet ihtiyacınız gife kutusu için idealdir yapabilirsiniz.

En iyi tek kutuplu etkiyi elde etmek amacıyla, çelik malzeme dikkate almak gerekir. Hiçbir çelik kapak Manyetik Kuvvet 100% kalkan rağmen, biz hala çelik kalınlığı ekleyerek ve çelik bazı özel işlem yaparak en iyi olanı bulmak gerekiyor. Kırılma ilkesine göre, yay malzemesi için kırılma kaybı dikdörtgen şekilli bir malzemenin daha küçüktür.

Talep, bizimle temas kurmaktan çekinmeyin varsa Çin Mıknatıslar Kaynak Malzeme Limited, tek kutuplu mıknatıs üretiminde uzmanlaşmıştır.

Contact information
China Magnets Source Material Limited
Tower B, Qiongzhu Building,
Huawang Rd,Longhua District,
Shenzhen,China
Tel: +86 755 28174720
Fax: +86 755 28174720