Bulunduğunuz konumu: Ana Sayfa > Ürünler > MAGNET SHAPE > 详情

Küresel Mıknatıs

Diğer şekilleri ile karşılaştırıldığında küresel mıknatıs, yaşam ziyade sektöründe daha fazla kullanıldığını. Böyle takı, oyuncak ve diğer kullanımlar gibi.

Takı olarak, manyetik top kızların ihtiyaçlarını karşılamak için kolye, yüzük veya bilezik stilleri çeşitli içine monte edilebilir.

Oyuncak olarak, manyetik top da buckyballs denir. Buckyballs kümesi çap 5 mm (elbette bu tür D8mm vb D3mm, D4mm, D4.7mm, D5mm, D7mm gibi diğer boyutlar vardır) ile 216 adet NdFeB manyetik bilyalar oluşmaktadır. NdFeB mıknatıs kolaylıkla okside olduğundan, tüm manyetik topları yüzey işleme devam oylandı. Endüstriyel mıknatıslar ile karşılaştırıldığında, nikel, altın, gümüş ve boya renklerin çeşitli olarak Buckyballs daha kaplama seçenekleri bulunmaktadır.

Geleneksel yapı blokları, birbirlerini çekebilecek güçlü manyetik kuvvet manyetik topları aksine; sürece yaratıcı olarak, farklı şekiller ve desenler milyonlarca inşa edebilirsiniz. Manyetik topları daha fazla sayıda, daha karmaşık şeklidir. Çalışma, yüksek yaşam basıncı, ve çok sayıda endişeler Yorgun, sen deformasyon ve Buckyballs bozulma ile stres serbest yapabilirsiniz buckyballs oynayabilirsiniz. Öğretim yılında, buckyballs hayal geometrik alanı artırmak için bir öğretim aracı olarak kullanılabilir.

Ancak, çocuklar yanlışlıkla kolayca manyetik topu yutabilir. Yani çocuk buckyballs oynamak izin vermeyin.

Çin Mıknatıslar Kaynak Malzeme Limited ihtiyacınız varsa, bizimle temas kurmaktan çekinmeyin lütfen, manyetik topları üretiminde uzmanlaşmıştır.

Contact information
China Magnets Source Material Limited
Tower B, Qiongzhu Building,
Huawang Rd,Longhua District,
Shenzhen,China
Tel: +86 755 28174720
Fax: +86 755 28174720