Bulunduğunuz konumu: Ana Sayfa > Ürünler > MANYETİK MALZEMELER > samaryum kobalt mıknatıslar > 详情

Ses bobini Mıknatıslar

Bobini (ya da ses bobini) Hareketli bir ses hoparlör olarak aynı prensip üzerinde çalışmaya aktüatörler. Onlar güçlü kalıcı mıknatıs çevreleyen bağlı bir bobin ile hareketli bir taşıyıcıyı oluşur.Bobin geçen akım uyaran bir elektro-manyetik akım bize hareketini kontrol etmeye izin veren, uyarılan kuvvet değişir yönünü ve büyüklüğünü force.Varying. Sonuç az sayıda hareketli parça, düşük sürtünmeli ve mükemmel dinamik özelliklere sahip boşluksuz bir cihazdır.

Spektrometresi ses bobini samaryum-kobalt mıknatıslar kullanır
Bir spektrometre uygulama için bir ses bobini aktüatör 400F bir ortam sıcaklığında gerçekleştirmek zorunda kaldı.Aktüatör spektrometre özel samaryum-kobalt mıknatıslar ve yüksek ortam sıcaklıkları dayanıklı güçlendirilmiş mıknatıs tel yalıtım dahil, belirli bir sample.The yeni bir tasarım malzemeleri tanımlarken bir lazer ışını taşımak için yüksek frekansta bir ayna dithers.

Çin mıknatıslar Kaynak Malzeme Limited özel boyutu, şartname ile üretim ve manyetik force.Please sizin manyetik ürün project.We ilgili bizimle irtibata geçmekten çekinmeyin sizin için özel mıknatıslar için deneyim olan ses bobini aktüatör için mıknatıslar yapmak.


Ses bobini çalıştırıcı Blok Mıknatıslar, Disk Mıknatıslar, Halka mıknatıslar.

Contact information
China Magnets Source Material Limited
Tower B, Qiongzhu Building,
Huawang Rd,Longhua District,
Shenzhen,China
Tel: +86 755 28174720
Fax: +86 755 28174720