Bulunduğunuz konumu: Ana Sayfa > Ürünler > MANYETİK UYGULAMA > 详情

Manyetik Dişli - Gelecekteki sürücü aygıtı sürdürülebilir kalkınma

Manyetik dişli nedir?
Manyetik dişli sürdürülebilir bir çok sayıdaki işlemler kullanılabilir daimi magnets.These dişlilerin alternatif direklere dayanan manyetik dişli arasındaki tork mekanik bir sistemle başarılı bir şekilde transfer yoluyla bir tork kalıcı mıknatıslar kullanın.

Neden manyetik dişli geçmek?

magnetic gear by china-magnets-source-material.com

Manyetik vites mekanik gears.The ana avantajı üzerinde bir çok avantaj sağlayan şekilde birbirine fiziksel olarak kesildiğinden dolayı ayrıca doğuştan orada koruma vardır temassız dişli tarzı friction.This için verimliliği az ve tamamen elimine etmesi lubrication.Lastly için, manyetik dişli birçok cases.Torque yoğunluktaki daha yüksek tork yoğunluğu sunar gereken sadece dişli kuplajın birim hacmi başına çıkış torkudur.

Manyetik vites benzersiz özelliklerinden bazıları:

• Yüksek hassasiyet: genel Manyetik sistemler onların çok hassas çalışma için bilinir. Nedeniyle mekanik bir etkileşim yokluğu, dişli düşük ve yüksek yük çevrimi, hem de sürekli hassasiyet sunar. Mekanik tepki büyüklük yaklaşık bir derece daha az geleneksel hassasiyetli dişliler fazladır.
• Aşınma-: ücretsiz sürtünme ücretsiz olarak, dişli yağlama vermeden sürekli gerçekleştirir.
• dostu Aşırı: aşırı anda, manyetik iletim bir kavrama doğal olarak görür, ancak tam işlevsel kalır.Elastikiyet ilgili bileşenlere gereksiz stres önler. Bazı kontrol başarısızlığından sonra acil sabit uç durdurma vurmak bir mekanizmanın performansının düşmesine neden olabilir.
• Yüksek verimli: Manyetik dişli kutuları son derece ekonomik enerji transferi sunuyoruz. Enerji dönüşümü pratikte kesintisiz: haddeleme sürtünme ve düşük manyetik histerezis olayların yoluyla kayıpları operasyonda en az düzeydedir.
• Esneklik: bir güç aktarım manyetik transferi ile oluşan doğal esnekliği uyumlu robotik uygulamalar için, örneğin, çok arzu edilebilir. Elastisite miktarı ve bu nedenle iyi tanımlanmış bir tasarım özelliğidir edilebilir.

Manyetik dişli tasarım:

Dişlilerin bu tür etrafında manyetik dişli styles.The dişli tarzı birçok türü vardır dişli gears.The en önemli stil yönelimi olan kavrama bağlıdır manyetik dişli alanda avantaj radial.Many olan döner .

Manyetik vites uygulanması:

Manyetik vites sustainability.Wind türbinleri geliştirmek için yollar, hibrid araçlar, Deniz taşıtları bir dizi uygulanabilir ve hidroelektrik jeneratör sistemleri tüm manyetik vites nedeniyle düşük bakım maliyeti ve artan reliability.Maintenance maliyetleri rüzgar türbinleri özellikle yararlıdır ile donatılmış olabilir kırık veya bozulmuş rüzgar türbini dişli kutuları tamir için yukarı 1,5 milyon dolar ulaşabilirsiniz.


Contact information
China Magnets Source Material Limited
Tower B, Qiongzhu Building,
Huawang Rd,Longhua District,
Shenzhen,China
Tel: +86 755 28174720
Fax: +86 755 28174720