Bulunduğunuz konumu: Ana Sayfa > Ürünler > MANYETİK MALZEMELER > Neodimyum mıknatıslar > Sinter Neodimyum mıknatıslar > 详情

güçlü Mıknatıslar

Sürekli mıknatıs malzemesinin gelişmesinin en yeni ürünü olarak, NdFeB mıknatısları mevcut piyasada satılan olanlar arasında en yüksek performansa sahip çok güçlü bir mıknatıstır. Onlar mükemmel manyetik özellikleri için "Mıknatıs Kralı" denir.


NdFeB mıknatısları hafif, küçük boyutları ve yüksek manyetik özelliklerin özelliklere sahiptir. Onlar da en iyi maliyet performansı var. NdFeB mıknatıslar BHmax bu ferrit mıknatıslar 5-12 kez, ve 3-10 kat alniconun mıknatıs olmasıdır.BHC için, bu ferrit mıknatıslar 5-10 kez, ve 5-15 kat alniconun mıknatıs bu.Güçlü NdFeB mıknatıslar çok yüksek potansiyel manyetik özelliklere sahiptir. Onlar 640 kez kendileri gibi ağır nesneleri çekmek olabilir.


SmCo mıknatıslar ile karşılaştırıldığında, NdFeB mıknatıslar çok daha düşük bir fiyat var. Ayrıca, onların mekanik özellikleri SmCo mıknatıslar ve Alnico mıknatıslar hem de daha iyidir. Kesik, delinmiş ve karmaşık şekiller halinde işlenebilir daha kolaydır.


NdFeB mıknatısları da dezavantajları vardır. Bunlar, yüksek sıcaklık altında manyetik kuvvet kaybedebilir daha kolaydır. Normal olarak, NdFeB mıknatısları 80 ℃ altında kullanılmalıdır. Ama özel tedaviden sonra, onlar 200 ℃ altında kullanılabilir. Buna ek olarak, NdFeB mıknatısları düşük aşınma direncine sahip olduklarından, bu nedenle bir kaplama gereklidir. Bu gibi Ni, Zn, Cr, Au, Epoksi kaplanabilir

Contact information
China Magnets Source Material Limited
Tower B, Qiongzhu Building,
Huawang Rd,Longhua District,
Shenzhen,China
Tel: +86 755 28174720
Fax: +86 755 28174720