Bulunduğunuz konumu: Ana Sayfa > Ürünler > MANYETİK UYGULAMA > 详情

Step Motor Daimi Mıknatıs

Burada kimin rotor daimi mıknatıs malzemeler tarafından yapılan esas olarak sabit mıknatıslı step motor, bahsediyoruz.

Kalıcı Ne mıknatıs malzeme step motor kullanılır?

Step motorlar Mıknatıs adam yapımı, başlıca neodimyum, samaryum kobalt, alniko ve diğer malzemeler, mıknatıslar genellikle sadece, mıknatıslar sonra taşınan manyetik kuvvet, olmadıklarını üretilen olduğu üretim hattı ve diğer step motorun rotor check misafir Düzenek, daha sonra bu mıknatıslar mıknatıslanma, ancak, bir manyetik alan oluşturur, adımlama motoru, döndürülebilir, şu anda yapmak tamamlanır.

Step motor mıknatıs şekil türleri

Ring Magnet
Bread Shape Magnet

Ladder Shape Magnet

Block Magnet
Arc Magnet

Bir stator enerji olduğunda, elektromanyetik direkleri geliştirir.Manyetik rotor statorun manyetik alanı boyunca hizalar.Diğer durumda stator, öyle ki rotor hareket dizisinde enerji ve yeni manyetik alana kendisini aynı hizaya gelir. Sabit bir seri halinde statörün enerji Bu şekilde, sabit açısal adım motoru döndürür.

Düşük güç tüketimi, hassas ve güvenilirlik gerektiğinde Daimi Mıknatıs Step Motor kullanılır. Böylece mıknatıslar yüksek gereksinimlerine ihtiyacınız vardır. Sensörü mıknatıs, sürücü mıknatıs ya da diğer mıknatıslar bileşenler: Elektrik özel mekatronik tahrik sistemi oluşturmak için bileşenleri olarak daimi mıknatıslar için bize sales@china-magnets-source-material.com ulaşın.

Contact information
China Magnets Source Material Limited
Tower B, Qiongzhu Building,
Huawang Rd,Longhua District,
Shenzhen,China
Tel: +86 755 28174720
Fax: +86 755 28174720