Bulunduğunuz konumu: Ana Sayfa > Ürünler > MANYETİK UYGULAMA > 详情

Asansör Sürüş Sistemi Mıknatıs
Dişlisiz PM Senkron Çekiş Makine için Daimi Mıknatıs

Yüksek performanslı nadir toprak sürekli mıknatıs malzemeleri, hiçbir karbon fırça kullanarak, sabit mıknatıslı senkron dişlisiz çekme makinesi% 90 verimlilik kadar sürebilirsin. Bu etkili enerji tasarrufu, çevre koruma, düşük hız ve yüksek tork özellikleri ile enerji verimliliğini artırır. Daimi mıknatıs, bu rotorlar sopa ise dişlisiz çekme makinesi, bir iç rotor ve rotor yapısına göre, dış rotor ayrılabilir.

Asansörün özel çalışma ortamı nedeniyle motorun üzerinde bir mıknatıs örneğin uzun süreli kullanımdan sonra manyetikliğini ihtimali ise:
1. vasıfsız nadir toprak sürekli mıknatıs
2. Doymamış mıknatıslanma
3. Motor çalışma sıcaklığı mıknatıs izin aralığı aşan
Nadir toprak sürekli mıknatıs 4. Uzun oksidasyon

Yukarıdaki durumu önlemek amacıyla uygulamada meydana yılında asansör mıknatıs dikkatli ve titiz tasarım ve üretim ihtiyacı var. Mıknatıs tasarımı da mıknatıs boyutu, manyetik özelliklerini ve motorun en kötü çalışma koşullarını dikkate almak gerekiyor. Bu manyetik özellikleri, pratik gereksinimi daha yüksek olduğunu daha iyidir. Yüklemeden önce, nadir toprak sürekli mıknatıslar yüksek sıcaklık yaşlanma testi ve tuz sprey testi geçmek gerekir.

Uzun bir süre, asansör üreticileri rotor kalıcı mıknatıslar düzeltmek için yapıştırma işlemi kullanın. Teorik olarak, tutkal ve manyetik güç kullanarak, tamam olabilir. Ancak bazı durumlarda mıknatıslar nedeniyle yüksek sıcaklık veya diğer nedenlerle kapalı gelecek. Rotor üzerinde mıknatıs güçlendirmek ve mıknatıs bırakarak yol açtığı sorunları azaltmak için, vidaları birleştirmek ve bağlayıcı yapışkan yapabilirsiniz. Bu nedenle basit bir blok ya da ark mıknatıs esasına göre olan gömme ekleyebilir.

Çin Makine mıknatıs kaldırma kaynak malzemesi Sınırlı kaynakları asansör mıknatıslar. Tüm motorlu mıknatıslar ROSH çevre şartı ile uyumludur, soruşturma hoşgeldiniz.

   Relative information:

  1. Grade of sintered NdFeB Magnet
  2. Grade of Bonded NdFeB Magnet
  3. Magnet Coating
  4. Magnetization direction
  5. Motor Magnet
  6. 8 Factors to Affect the Magnetic Force of Permanent Magnet
  7. Frequently Asked Questions About Bonded Magnet Materials
  8. What Material to Choose? - Neodymium Magnet, SmCo, AlNiCo, Ferrite
Contact information
China Magnets Source Material Limited
Tower B, Qiongzhu Building,
Huawang Rd,Longhua District,
Shenzhen,China
Tel: +86 755 28174720
Fax: +86 755 28174720